Шевченківські читання «НУ ЩО Б, ЗДАВАЛОСЯ, СЛОВА...»

Дата: 11.03.2021 09:07

Березень знаменитий Шевченківськими днями. В нинішньому березні Великому Кобзарю виповнюється 207 років від дня народження.
Працівниками відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради заплановано ряд заходів щодо вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Разом із працівниками Публічної бібліотеки було проведено онлайн флешмоб приурочений Т.Г.Шевченку – художнику, драматургу, прозаїку, поету, основоположнику української літератури та мови.
Захід відбувся в декількох локаціях з 8 по 9 березня: біля пам`ятника Кобзарю (район ВПУ), в Публічній бібліотеці, в
конференц-залі КУ «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради, за місцем проживання учасників
літературно-мовного гуртка «Живе слово» відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування.
Учасники флешмобу читали улюблені вірші поета, ділилися своїми враженнями щодо того, як творчість поета впливає на їхнє життя, як допомагає долати життєві труднощі, всиляє надію і оптимізм.

Шевченко і Україна - не роздільні. Шевченко став символом України – Україна стала відомою в світі саме завдяки Шевченку, бо він завжди сучасний і геніальний.

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!