ЦІКАВІ ПОСТАТІ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 11.03.2021 08:40

2 березня 2021 року в приміщенні КУ «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради пройшла презентація книги Василя Грубого «Стежинами мого життя».
Василь Степанович член правління Вінницького обласного комітету ветеранів ядерних випробувань та військових навчань з використанням ядерної зброї.

Автор проходив військову службу на Крайній Півночі колишнього Радянського Союзу на ядерному полігоні острова Нова Земля, де в той час проводилися випробування ядерної зброї.
Про участь вінничан у випробовуванні найстрашнішої зброї Василь Грубий написав у першій книзі виданій у 2011 році «Тайны Северного Архипелага или холодная война 1945 -1991».
Книга «Стежинами мого життя» містить цікаві факти, життєві історії, спогади про дитинство та юність, про рідних та друзів.

Поруч із прозовими – поетичні твори, які сповнені любов’ю до природи, поваги до людей, вболіванням за екологію, за майбутнє дітей та онуків.
Автор щедро ділиться своїм життєвим досвідом, думками, задумами.
Він передав безкоштовно 10 примірників книг для читачів Центру. Зустріч пройшла в теплій та щирій атмосфері.