5 грудня – Міжнародний День волонтера

Дата: 04.12.2020 17:56

Волонтерство — це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед.
 Не кожен, відкинувши свої справи і потреби в сторони, може прийти на допомогу тому, хто потребує. Бути волонтером може тільки по- справжньому добра і чуйна людина.

З нагоди свята вітаємо волонтерів Тульчинського відділу пробації, хто своєю добровільною, самовідданою працею робить наше суспільство безпечнішим.

Адже пробація – це можливість для особи, яка вчинила правопорушення, змінитися без ізоляції від суспільства, а волонтери допомагають засудженим отримати необхідну підтримку на шляху до змін.

Запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами:
 м. Тульчин, провул. Брацлавський, 6, тел. (04335)2-32-20
Тульчинський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства.