Постанови Тульчинської міської територіальної виборчої комісії Тульчинського району Вінницької області

Дата: 25.09.2020 14:17
Кількість переглядів: 1955

Постанова № 18 "Про заяву Вінницької обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» про висування виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради."

Постанова № 19 "Про заяву Вінницької Обласної Організації Політичної Партії «Українська Стратегія Гройсмана» про висування виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради"

Постанова № 20 "Про заяву Вінницької Обласної організації Політичної Партії «Слуга Народу» про висування виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради"

Постанова № 21 "Про заяву Вінницької обласної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» про висування виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради."

Постанова № 22 "Про заяву Вінницької Обласної Організації Політичної Партії «Наш Край» про висування виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради."

Постанова № 28 "Про заяву Вінницької територіальної організації політичної партії «Європейська Солідарність» про реєстрацію виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради."

Постанова № 29 "Про заяву Вінницької Регіональної Організації Політичної Партії «Сила І Честь» про реєстрацію виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради."

Постанова № 30 "Про заяву Вінницької регіональної організації Політичної партії «Опозиційна Платформа – За Життя» про реєстрацію виборчих списків кандидатів в депутати Тульчинської міської ради"