24 листопада відзначає своє День Народження Дан Олександр Юрійович - генеральний директор ТОВ “Украгровест”, член Тульчинської районної громадської організації «Тульчинське земляцтво»

Дата: 24.11.2023 09:35

Фото без описуШановний Олександре Юрійовичу!

Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу прийміть наші найкращі вітання з нагоди Вашого ювілею.

Ви наша гордість, наш благодійник та мудрий порадник. Ви завжди поруч з тульчинцями в усіх важливих справах на теренах отчого краю.  Нехай щирість наших почуттів, дорогий ювіляре, зігріває Ваше добре серце, дає сили, а любов ближніх приносить радість.

Нехай Ваша життєва дорога в’ється по висхідній, нагороджує здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи. Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо держави та рідного краю, твердою віра, непоборною сила духу!

Божої благодаті та всіляких гараздів Вам і вашій родині на многія літа!

Шана Вам та Вашій нелегкій, але такій величній праці.

З повагою, міський голова                                Валерій Весняний

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)