Установчі збори молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ

Дата: 17.07.2020 16:39

Через введення карантинних заходів, установчі збори молодіжної ради Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади перенесено з 23 березня на 17 липня 2020 року.

У зборах взяли участь кандидати до складу молодіжної ради, члени ініціативної групи зі створення молодіжної ради, міський голова Валерій Весняний, секретар міської ради Оксана Трач, керуюча справами виконавчого комітету Косенко Л.В.

Делегований представник ініціативної групи та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Алла Поваляєва відкрила засідання установчих зборів.

Відповідно до положення про молодіжну раду Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади склад молодіжної ради визначається установчими зборами шляхом голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад молодіжної не може становити більш як 25 осіб. На засіданні були присутні 17 кандидатів, відповідно їх обрано до складу молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ.

Склад молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ:

Борщ Мирослава Іванівна - представник ГО "Фондосвітніх інновацій та досліджень"

Вербовецька Вікторія Ігорівна - самовисуванець

Вишневська Крістіна Юрівна - представник    Тиманівської ЗШ

Вігуржинська Анастасія Владиславівна - самовисуванець

Гладкий Владислав Олегович - самовисуванець

Грималюк Роман Валерійович - представник  ГО "КерамАРТмісто"

Дєдов Костянтин Сергійович        - самовисуванець

Коваль Олександра Володимирівна - самовисуванець

Лебедев Владислав Володимирович - самовисуванець

Лобінцова Єлизавета Петрівна - представник    Тульчинської ЗШ №1

Лучко Тетяна Віталіївна - представник  Суворівської ЗШ

Мадюдя Оксана Олександрівна - самовисуванець

Маткарімов Артем Наріманович - представник  студентської профспілки Тульчинського коледжу культури

Мороз Анна Богданівна - представник    Тульчинської ЗШ №2

Олексієва Юлія Володимирівна - самовисуванець

Подолян Ангеліна Сергіївна         - представник  Навчально-виховного комплексу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3-гімназії

Швець Леся Іванівна – самовисуванець

Головою молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ обрали Маткарімова Артема Нарімановича. Новообраний голова налаштований на активну роботу молодіжної ради та готовий взяти на себе відповідальність за результативність консультативно-дорадчого органу.

Валерій Весняний привітав молодь з обранням складу та голови молодіжної ради та побажав плідної роботи над створенням молодіжної політики у Тульчинській громаді.