Оn-line майстер-клас з ниткографії

Дата: 13.07.2020 15:04

Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА спільно з громадською організацією «Фундація суспільного розвитку» провели комплекс заходів для людей пенсійного та передпенсійного віку "Активне довголіття".
В рамках заходів 10 липня 2020 року організовано: on-line майстер-клас з ниткографії для мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання КУ «Тульчинський територіальний центр» Тульчинської міської ради.

Майстриня ознайомила з ниткографією як видом образотворчого мистецтва, дала поради, як зробити «ниткові твори». Наші підопічні виготовили маленькі шедеври-сердечка. Виявилось, що зробити «ниткові» твори зовсім нескладно.

Ниткографія стала популярна не так давно, але з кожним днем ??цей новий вид мистецтва знаходить все більше прихильників. Працівники територіального центру та мешканці відділення стаціонарного догляду дякують організаторам за цікавий захід.