Тульчинська міська територіальна громада

22 січня ми відзначаємо державне свято — День Соборності України

Дата: 22.01.2023 08:37

22 січня Україна святкує День Соборності – у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Йшли роки, змінювалися політичні режими, але незмінними залишалися воля, сила духу, споконвічне бажання жити в мирі, бути господарями у власному домі, на своїй землі, прагнення творити добро та будувати сильну державу разом,  всією нашою великою українською громадою.

Після двох десятків років Незалежності  питання соборності України є, на жаль, не менш актуальним. І сьогодні, коли в нашій незалежній державі йде війна, проливається кров, гинуть українці,  їй, як ніколи, необхідна єдність.

Тисячі наших захисників на воюють за те, щоб Україна була вільною і незалежною, вони продовжують героїчні здобутки наших предків і є гордістю для нас та наших нащадків.

Впевнений, що не зважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ вдасться досягти величної мети – перемоги над ворогом, побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.

Тож, щиро зичу всім нам на цьому шляху здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, перемоги та миру.

Зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України.

Слава Україні!

З повагою, Тульчинський міський голова Валерій Весняний

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)