21 Березня, 2024 р., 11:20
Повне та скорочене найменування суб’єкта господарювання – Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІНСМАК» (ТОВ «ВІНСМАК»), ідентифікаційний код юридичної особи в ЄДРПОУ - 44815309; Місцезнаходження суб’єкта господарювання - Україна, 21001, Вінницька область, Вінницький район,  місто Вінниця , вулиця Героїв Нацгвардії, будинок 87-б, контактний номер телефону –(067)6554987, адреса електронної пошти суб’єкта господарювання- diana@gmail.com Місцезнаходження об’єкта/промислового майданчика -23607, Вінницька обл., Тульчинський район, село Кинашів, вул. Желюка , будинок 3;
15 Березня, 2024 р., 12:26
26 березня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 61 сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
12 Березня, 2024 р., 10:35
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛІСИ УКРАЇНИ» (ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ»), код ЄДРПОУ 44768034. Місцезнадження суб'єкта господарювання, контактний номер телефону, адреса електронної пошти суб'єкта господарювання: 01601, м. Київ, вул. Руставелі Шота, буд. 9А. Тел. +38(044)-235-61-29 e-mail: info@e-forest.gov.ua. Підприємство здійснює діяльність за КВЕД 02.10 (основний) - лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві.
12 Березня, 2024 р., 09:33
Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради: Кваліфікаційні вимоги до кандидата: 1. Освіта відповідного спрямування, не нижче ступеня бакалавра; 2. Громадянство України; 3. Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство; 4. Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; 5. Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами.   Особи, які бажають працювати головним спеціалістом-бухгалтером управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, подають до міської ради такі документи: 1. Заяву про прийняття на роботу; 2. Заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками; 3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см; 4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; 5. Копію документа, який посвідчує особу; 6. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).
29 Лютого, 2024 р., 09:50
1 березня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 60 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
23 Лютого, 2024 р., 17:16
Виконавчий комітет Тульчинської міської ради з 23 лютого 2024 року оголошує  конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тульчинської міської територіальної громади.
13 Лютого, 2024 р., 17:34
Засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.
05 Лютого, 2024 р., 15:54
Повне найменування суб’єкта господарювання: Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинський обласний будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради» Скорочене найменування суб’єкта господарювання: КНП «Тульчинський обласний будинок дитини ВОР»