Тульчинська міська територіальна громада

Оголошення

Повідомлення про намір провести підняття діючих тарифів на послуги з централізованого холодного водопостачання та водовідведення.

На виконання п.2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово - комунального господарства України 05 червня 2018року №130, КП «Тульчинводоканал», доводить до відома споживачів, що має намір провести підняття діючих тарифів на послуги з централізованого холодного водопостачання та водовідведення.

15:02 30.08.2022

Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин Тульчинської міської ради:

Оголошення: "Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин Тульчинської міської ради": Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: 1. Вища юридична освіта не нижче ступеня бакалавр; 2. Громадянство України; 3. Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство; 4. Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; 5. Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами; 6. Вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).

09:02 30.08.2022

Тульчинська міська рада оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади інспектора із землевпорядкування відділу земельних відносин Тульчинської міської ради: Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: 1. Освіта не нижче ступеня молодший спеціаліст; 2. Громадянство України; 3. Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство; 4. Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; 5. Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами; 6. Вік кандидата на посаду (враховуючи граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).

09:01 30.08.2022

18 серпня 2022 року о 14-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться 35 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!

18 серпня 2022 року о 14-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться 35 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!

13:00 17.08.2022

Повідомлення про намір змінити тариф на поводження з твердими побутовими відходами для населення, підприємств та організацій Тульчинської ТГ

На виконання п. 2 розділу ІІ «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 р. №130, КП «Тульчинкомунсервіс», доводить до відома споживачів, що має намір провести коригування діючих тарифів на послуги по поводженню з твердими побутовими відходами.

16:26 02.08.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Про аукціон на право оренди нерухомого майна комунальної власності Тульчинської міської ради - вбудованого нежитлового приміщення, загальною площею 85,8 кв.м., розташованого на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку,  за адресою: Вінницька область, місто Тульчин, вулиця Незалежності, 2Г, що перебуває на балансі  Тульчинської міської ради.

11:08 21.07.2022

Про організацію проведення медичних оглядів працівників та порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

Під час укладення трудового договору роботодавець повинен проінформувати працівника під підпис про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я та про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до законодавства і колективного договору.

09:18 19.07.2022

14 липня 2022 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться 34 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання.

16:49 12.07.2022

Зустрічаємо загиблого воїна живим коридором

24.06.2022року орієнтовно о 9.30 годині зустрічаємо загиблого воїна живим коридором в м.Тульчин від арки (вул.Незалежності) до будинку культури (вул.М.Леонтовича, 62). Біля будинку культури відбудеться церемонія прощання з героєм Панченком Олександом Віталійовичем

14:49 23.06.2022