Комунальне підприємство "Редакція Тульчинського радіомовлення"

Комунальне підприємство «Редакція Тульчинського радіомовлення», засновником якого є  Тульчинська міська рада, є важливою складовою інформаційного простору Тульчинської громади і представляє єдиний електронний засіб масової інформації. Редакція має Ліцензію на використання каналів мовлення Серія НР №00940-м до грудня 2023 року і Ліцензію на мовлення Серія НР №01463-м до 03 січня  2026 р., що дає змогу забезпечити мовлення  шість разів на тиждень.

Комунальне підприємство «Редакція Тульчинського радіомовлення» здійснює мовлення на території Тульчинської міської територіальної громади з метою оперативного інформування населення громади про діяльність міської влади, об’єктивного і всебічного висвітлення суспільно-політичного, соціально-економічного і духовного життя громади, області та держави.

Фінансування заходів програми здійснюється відповідно чинного законодавства, за рахунок коштів  бюджету  громади ,  власних коштів від діяльності підприємства, а також інших джерел не заборонених законодавством. Кошти, отримані на реалізацію Програми «Редакція Тульчинського радіомовлення» буде спрямовувати на оплату праці працівників, нарахування на заробітну плату, телекомунікаційні послуги ПАТ «Укртелеком», енергопостачання.

Радіопередачі підприємства транслюються шість разів на тиждень: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця – 6.30 до 6.45, неділя – з 14.00 до 14.30.

Частота — 105,5 FM.

Адреса - вул.Миколи Леонтовича, буд. 62, м. Тульчин, Вінницька обл., Україна, 23600.