Інфраструктура

Залізничні станції поблизу м.Тульчин

• 13 км — Журавлівка — стикова вантажно-пасажирська залізнична станція Жмеринської дирекції Південно-Західної залізниці;

• 26 км — Вапнярка — вузлова, сортувальна залізнична станція 1-го класу Одеської дирекції Одеської залізниці;

• 80 км — Вінниця — вузлова вантажна залізнична станція 1-го класу Жмеринської дирекції Південно-Західної залізниці.

Громадський транспорт

• міський громадський транспорт включає в себе: маршрутне таксі та служби легкового таксі;

• усі перевезення здійснюються приватними перевізниками.

Автобусне сполучення

• у м. Тульчин працює автовокзал;

• діє понад 80 автобусних маршрутів;

• здійснюється сполучення з обласними центрами, населеними пунктами ОТГ та Вінницької області.

Автошляхи

• Р 08 — автомобільний шлях регіонального значення;

• Т0 222 — територіальна дорога;

• менше 40 км — відстань від м. Тульчин до транс’європейського транспортного коридору;

• зальна протяжність доріг громади складає майже 140 км, з них 44% — у м. Тульчин;

• майже 6 млн грн заплановано виділити з місцевого бюджету Громади у 2020 році на утримання дорожньої інфраструктури.

Авіасполучення

Аеродром «Тульчин» (ICAO: ZB6K) знаходиться на відстані 5 км від центру м. Тульчин. Наразі летовище не функціонує, однак має злітно-посадкову смугу (ЗПС) з асфальтовим покриттям довжиною — 500 м та шириною — 23 м.

Аеропорт «Вінниця» (IATA: VIN, ICAO: UKWW) — це найближчий функціонуючий аеродром від ОТГ. Знаходиться у с. Гавришівка за 77 км від м. Тульчин та в 7,5 км на схід від залізничної станції м. Вінниця. Придатний для експлуатації літаків цілий рік без обмежень, цілодобово. Штучна ЗПС має розміри: довжина — 2 500 м, ширина — 42 м, ширина з розширенням — 67 м. Клас аеродрому В (4D), тип покриття — армобетон. Забезпечує зліт, посадку і руління повітряних суден типу А320, В737, Ту-154, Як-42, SAAB-340 та інші.

Аеропорт «Бориспіль» (IATA: KBP, ICAO: UKBB) — єдиний в Україні аеродром, що має трансконтинентальний статус, є найбільшим і найпотужнішим. Знаходиться на відстані 306 км від м. Тульчин. Має 2 ЗПС довжиною 4 000 м і 3 500 м та шириною 60 метрів. Придатний для експлуатації цілодобово, літаків всіх типів цілий рік без обмежень (включно і в умовах обмеженого огляду під час негод та ожеледиці).

Пункти пропуску з Молдовою

Могилів-Подільський — Отач: автомобільне сполучення, пасажирські та вантажні перевезення

Ямпіль — Косеуць: річкове сполучення, пасажирські та вантажні перевезення

Брониця — Унгурь: автомобільне сполучення, пасажирські та вантажні перевезення