Перший заступник міського голови

Костюк Іван Іванович

Народився 18 липня 1972 року.

З 1979 по 1989 рік навчався в Тульчинській середній школі №2. Після закінчення навчався до 1993 року у військовому училищі здобувши вищу освіту. Доля військового офіцера не склалася, через ряд причин, пов’язаних з обставинами, які були після розпаду Радянського Союзу.

На протязі року, після закінчення військового училища, працював на посаді інженера приватного підприємства.

З 1994 року по 2015 рік проходив службу в органах внутрішніх справ:

• До 2010 року в Тульчинському РВ, на посадах: інспектора кадрового забезпечення, начальника відділення державної служби боротьби з економічною злочинністю на протязі 3 років, заступника начальника райвідділу на протязі 5 років.
  • З 2010 по 2015 рік на посаді начальника Чернівецького райвідділу внутрішніх справ.

Звільнився зі служби на пенсію за вислугою років.

З 2015 по 2016 рік працював інженером УПО у Вінницькій області. В період з 2016 по лютий 2017 року працював начальником служби безпеки ПРАТ Зернопродукт МХП м. Ладижин.

Обирався депутатом Тульчинської районної ради в 2005 році і був депутатом міської ради минулого скликання та являється депутатом Тульчинської територіальної громади поточного скликання як і минулого скликання.

Виконую в раді обов’язки голови комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді спорту, депутатської діяльності, безпеки, законності та зв’язків з громадськістю.

Також був членом виконкому Тульчинської міської ради в період з 2007 по 2010 рік.

Одружений.

Дружина: Костюк Л.В., 1975 р.н., викладач Тульчинського училища культури.

Син: Костюк Іван Іванович 1995р.н.

Донька: Костюк Мар’яна Іванівна 2004 р.н.

Особистий прийом громадян

Вівторок, п’ятниця з 8-00 до 13-00.

Запис громадян на особистий прийом до першого заступника міського голови проводиться попередньо.

Каб.103

тел. (04335) 2-28-79