Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Пенітенціарна пробація – повернення в суспільство

Для колишніх засуджених «вихід на свободу» є гострою кризовою ситуацією, оскільки за час відбування покарання вони втрачають навички до вільного життя, починають боятися його. Звикаючи під час відбування покарання отримувати все від держави, такі особи не мають можливості для потрібної самореалізації та прояву активності, а звільняючись з установи, не звільняються внутрішньо, звикнувши залежати від керівної адміністративної сили.

15:59 18.02.2019

Мій безпечний Інтернет

5 лютого 2019 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Тульчинський РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області також долучився до проведення тематичних заходів. А саме працівниками уповноваженого органу з питань пробації спільно з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації Джерело Життя» в цей день було організовано захід для підоблікових  на тему: «Мій безпечний Інтернет».

16:45 05.02.2019

Робоча зустріч з представниками місцевої прокуратури м. Тульчин

01.02.2019 року у приміщенні Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області відбулась робоча зустріч начальника відділу Руслана Колійчука з прокурором Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області Владиславом Льолею з метою позитивного та своєчасного вирішення питання погодження переліку та видів робіт, на яких засуджені та порушники відбуватимуть громадські та суспільно корисні роботи.

16:42 05.02.2019

Проводимо робочу зустріч з Державною виконавчою службою м. Тульчин

21 січня 2019 року начальником Тульчинського районного відділу підполковником внутрішньої служби Русланом Колійчуком була проведена робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Бешлегою О.І., де  обговорено  зміст Закону України від 07.12.2017 року № 2234 –VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини та належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який набрав чинності 06.02.2018 року.

15:47 28.01.2019

Знай та поважай свої права

10 грудня  для студентів ВПУ № 41 м. Тульчин психологом навчального закладу Кушнір Світланою було організовано виховний захід на тему: «Знай та поважай свої права», на який були запрошені працівники Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області. Заступник начальника відділу Панчук Олена ознайомила присутніх зі змістом основних статей Конституції, Законів   України, розповіла про Конвенцію ООН «Про права дитини», історію створення Декларації прав людини. Психолог уповноваженого органу з питань пробації Цюпко Анна навела життєві приклади, проаналізувала конкретні конфліктні ситуації та методи їх вирішення у правовому полі.

10:42 28.12.2018

Інформаційно - правовий захід з суб’єктами пробації

14 грудня 2018 року  в рамках #ВсеукраїнськийТижденьПрава?  працівниками  Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області  було організовано та  проведено інформаційно - правовий захід для підоблікових з питань реалізації і захисту прав людини, на який  запрошено головного спеціаліста Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА  Олену Лісевич.           Присутнім було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права людини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час заходу змусили замислитись суб’єктів пробації над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати.

10:41 28.12.2018

Захист прав людини

Нині Україна просувається по шляху побудови правової держави. У цей період важливим є формування у народу нового правового мислення, набуття знань про життєво необхідні закони і про вміння використовувати їх у повсякденному житті.

10:39 28.12.2018

Захист прав дітей

Одним із аспектів всебічного розвитку особистості дитини і підлітка  є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину всібічно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре працюючи або навчаючись, порушує закони. Здатність людини розуміти правила співжиття і вимоги законів та відповідним чином поводитися не є вродженою, вона формується під впливом спеціальних виховних заходів, є наслідком спілкування з іншими людьми, участі в різних видах діяльності.

10:35 28.12.2018