Тульчинська міська територіальна громада

Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)

16:28 31.08.2021

Відновне правосуддя для неповнолітніх

Україна на даний час знаходиться на етапі формування національної моделі відновного правосуддя. Відновне правосуддя є новим підходом до реагування на протиправну поведінку та вчинення злочинів, який враховує інтереси громади, потерпілої особи та правопорушника. Тому, з метою забезпечення захисту прав неповнолітніх у контакті з законом-дітей- потерпілих від правопорушень та недбалого ставлення з боку дорослих, а також дітей-свідків злочинних діянь, начальником Тульчинського відділу пробації Русланом Колійчуком проведено робочу зустріч з начальником відділу Тульчинське бюро правової допомоги Русланом Ш вецем на якій обговорено питання впровадження в Україні інституту відновного правосуддя та важливість обізнаності громадян про доступ до безоплатної правової допомоги, як один з ключових моментів дотримання їх прав. Тульчинський районний відділ

11:33 16.07.2021

Волонтерство в пробації

Волонтерство – справа добровільна, це не робота, а покликання. Волонтери пробації являються невід’ємною частиною Тульчинського районного відділу. Адже віддають багато свого часу, позитивного досвіду та допомагають працівникам пробації в процесі реінтеграції правопорушника. Забезпечують індивідуальний підхід та надають консультаційні послуги. Уже не один рік поспіль Тульчинський відділ філії Центру пробації у Вінницькій області тісно співпрацює з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації «Джерело Життя». Працівники якого є волонтерами відділу. Активно займаються реабілітацією та матеріальною підтримкою людей, що оступилися в житті та перебувають на обліку органу пробації. Завдяки партнерству з ГО в першій половині 2021 року 50 % засуджених було забезпечено одягом, взуттям відповідно до сезону та засобами особистої гігієни. Представники організації спільно з працівниками пробації допомагають порушникам переглянули свої життєві позиції, змінити свій кримінальний спосіб мислення на соціальний.

10:39 07.07.2021

Співпраця з поліцією

25червня 2021 року в приміщенні Тульчинського районного відділу поліції  відбулася робоча зустріч старшого інспектора відділу пробації Алли Федорової з працівниками поліції. Метою зустрічі стало обговорення напрямків взаємодії відділупробації та відділення Національної поліції під час здійснення контролю за засудженими в період строку їх перебування на обліку, проведення спільної профілактичної роботи спрямованої на попередження повторної злочинності серед громадян на обліку пробації, відвідуванняпідоблікових за місцем проживання.

14:10 29.06.2021

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію») Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

16:49 22.06.2021

Вибір професії – важливий вибір у житті

31 травня працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області разом з неповнолітнім громадянином на обліку пробації відвідали виховний захід на тему: «Вибір професії – важливий вибір у житті», який відбувся в приміщенні Вищого професійного училища № 41 м. Тульчина Присутньому розповіли про умови вступу, перелік професій, про студентське життя, культурне дозвілля та можливості розвивати свої таланти в спортивній сфері. Даний захід був спрямований на актуалізацію фахового вибору підоблікового, з’ясування його мотивації на майбутню професію.

15:38 31.05.2021

Колектив Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у  Вінницькій області вітає зі святом, що підкреслює наші традиції, патріотизмта незламний дух українського народу!  Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію. Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави.

15:21 20.05.2021

заємодія уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями

«Взаємодія уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями щодо перенаправлення суб’єктів пробації, які потребують безоплатної правової допомоги або послуги, для забезпечення надання їм такої допомоги-є важливим інструментом підвищення якості безоплатної правової допомоги підобліковим особам»

15:05 23.04.2021