Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Співробітники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області області не залишилися осторонь та в рамках акції провели просвітницький захід на тему: « Ні агресії і насильству…».

11:11 27.11.2019

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

15:51 08.11.2019

Правове консультування громадян на обліку пробації

7 листопада 2019 року працівниками Тульчинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечено роботу дистанційного пункту прийому громадян у Тульчинському районному відділі філії Центру пробації у Вінницькій області.

15:36 07.11.2019

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію»)

16:52 29.10.2019

Досудова доповідь відносно неповнолітнього

У рамках пробації впроваджено новацію судового процесу – складення та подання персоналом пробації досудової доповіді щодо обвинувачених. Досудова доповідь потрібна для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткові дані про особу, яка підозрюється у його вчиненні, а також рекомендації щодо заходів, спрямованих на мінімізацію ризику повторного вчинення неповнолітнім кримінальних дій.

16:25 28.10.2019

Пенітенціарна пробація

Для засуджених, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною.

16:23 28.10.2019

Співпраця з відділом державної виконавчої служби

27 вересня 2019 року начальником Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Русланом Колійчуком була проведена робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою та державними виконавцями відділу.

15:51 27.09.2019

Як стати волонтером пробації

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених  Кримінально-виконавчим кодексом України , Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

15:48 27.09.2019