Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Співпраця з відділом державної виконавчої служби

27 вересня 2019 року начальником Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Русланом Колійчуком була проведена робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою та державними виконавцями відділу.

15:51 27.09.2019

Як стати волонтером пробації

Відповідно до Положення про організацію діяльності волонтерів пробації, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 17.01.2017 № 98/5, передбачається, що діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених  Кримінально-виконавчим кодексом України , Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

15:48 27.09.2019

Робоча зустріч з представниками Тульчинського районного військового комісаріату

18 вересня 2019 року відбулася спільна робоча зустріч начальника Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області області Руслана Колійчука та представника Тульчинського районного військового комісаріату. Основною ціллю зустрічі було узгодження порядку обміну інформацією щодо військовослужбовців, звільнених від відбування покарання з випробуванням, з метою забезпечення безумовного виконання судових рішень та здійснення нагляду за поведінкою таких осіб.

16:12 19.09.2019

Діалог з засудженим з нагоди відзначення в Україні Всенародного Дня батька

З нагоди відзначення в Україні Всенародного Дня батька, 16 вересня 2019 року у приміщенні Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області відбувся діалог з засудженим на тему: «Батько - захисник своєї сім’ї та своєї країни».

10:15 17.09.2019

Відповідальність за вчинення булінгу

Раніше відповідальності за вчинення булінгу в Україні не існувало. У січні цього року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню). Відповідно, тепер за такі дії загрожує адміністративна відповідальність.

16:31 29.08.2019

Співпраця – запорука успіху у перевихованні громадян на обліку пробації

19 серпня працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області організували робочу зустріч з представниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади.

12:29 20.08.2019

Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі

14 серпня в приміщенні Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області було організовано  бесіду для громадян на обліку пробації на тему: «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі».

16:21 14.08.2019

Послуги служби зайнятості особам, які перебувають на обліку органу пробації

В рамках договору про співробітництво та партнерство  між Тульчинським  районним відділом філії Центру пробації у Вінницькій області та Тульчинською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості 6 серпня 2019 року для громадян на обліку пробації було організовано спільний захід на тему: «Послуги служби зайнятості – соціальна підтримка населенню».

15:30 06.08.2019

#актуально_пробація

30 липня 2019 року головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА Олена Лісевич, у рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми організувала інформаційно - правовий захід на тему: «Торгівля людьми – це можна трапитись з кожним», для працівників Тульчинського районного відділу філії «Центру пробації» у Вінницькій області.

11:23 31.07.2019