Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

30 Червня, 2023 р., 17:01
Однією з основних цілей у роботі працівників уповноважених органів питань пробації є забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень. З метою попередження рецидивної злочинності та шляхом вдосконалення виховання неповнолітніх осіб 29 червня 2023 року була проведена робоча зустріч провідного інспектора Тульчинського районного відділу пробації Алли Федорової з ювенальними поліцейськими Тульчинського районного відділу поліції. Під час зустрічі було проаналізовано спільну діяльність протягом ІІ кварталу та визначено спільні заходи попередження дитячої злочинності та способи перевиховання неповнолітніх осіб на ІІІ квартал 2023 року. Наразі на обліку у відділі  перебуває 2 неповнолітніх які переступили межу закону та потребують особливої уваги з боку працівників превентивної поліції та уповноваженого органу з питань пробації. Наша співпраця у вихованні підростаючого покоління – це крок до того, щоб неповнолітні відчували, що дорослі їх розуміють та підтримують, ми намагаємося докласти максимум зусиль, аби ті діти, які раз оступилися, стали на шлях виправлення. Тульчинський районний відділ
28 Квітня, 2023 р., 15:25
«Волонтерство» буває різним і зачіпає різноманітні сфери нашого життя. Тульчинський районний відділ пробації підтримує та допомагає людям, що звільнились з місць позбавлення волі, а волонтери можуть допомогти у запобіганні повторного вчинення злочинів. Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.
31 Березня, 2023 р., 11:08
«Волонтерство» буває різним і зачіпає різноманітні сфери нашого життя. Тульчинський районний відділ пробації підтримує та допомагає людям, що звільнились з місць позбавлення волі, а волонтери можуть допомогти у запобіганні повторного вчинення злочинів. Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.
27 Січня, 2023 р., 17:40
Соціальна адаптація осіб, звільнених від відбування покарання, є одним із важливих напрямів не тільки профілактики вчинення нових злочинів цією категорією осіб, а й профілактики злочинності в цілому. Для засуджених, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною. З’являються такі труднощі, як: побутова невлаштованість, відсутність житла, значні складнощі у працевлаштуванні та інші проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.
29 Листопада, 2022 р., 11:27
«Волонтерство» буває різним і зачіпає різноманітні сфери нашого життя. Тульчинський районний відділ пробації підтримує та допомагає людям, що звільнились з місць позбавлення волі, а волонтери можуть допомогти у запобіганні повторного вчинення злочинів.
28 Жовтня, 2022 р., 20:49
Відповідно до Закону України «Про пробацію», одним із видів пробації є пенітенціарна пробація, суть якої полягає у підготовці осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення з метою трудового і побутового влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання.
28 Вересня, 2022 р., 16:53
Соціальна адаптація осіб, звільнених від відбування покарання, є одним із важливих напрямів не тільки профілактики вчинення нових злочинів цією категорією осіб, а й профілактики злочинності в цілому. Для засуджених, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною. З’являються такі труднощі, як: побутова невлаштованість, відсутність житла, значні складнощі у працевлаштуванні та інші проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.
27 Травня, 2022 р., 22:18
29 Квітня, 2022 р., 10:21
«Волонтерство» буває різним і зачіпає різноманітні сфери нашого життя. Тульчинський районний відділ пробації підтримує та допомагає людям, що звільнились з місць позбавлення волі, а волонтери можуть допомогти у запобіганні повторного вчинення злочинів.
20 Квітня, 2022 р., 20:49
Волонтерство — це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання — те, що веде волонтерів вперед..  Не кожен, відкинувши свої справи і потреби в сторони, може прийти на допомогу тому, хто потребує. Бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина. «ДЯКУЄМО!» кожному, хто своєю добровільною, самовідданою працею робить наше суспільство безпечнішим. Адже пробація – це можливість для особи, яка вчинила правопорушення, змінитися без ізоляції від суспільства, а волонтери допомагають засудженим отримати необхідну підтримку на шляху до змін. Запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами:  м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, 56, тел. 0961982565  Тульчинський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області