Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Тульчинський РВ з питань пробації та відділ соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської ОТГ обговорили стан злочинності і правопорушень серед молоді

24 вересня 2018 року в приміщенні Тульчинської ОТГ відбулася робоча зустріч заступника начальника Тульчинського РВ з питань пробації Олени Панчук з представником відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади Боровською Оленою щодо стану злочинності та скоєння правопорушень серед осіб молодіжного віку – суб’єктів пробації.

14:28 26.09.2018

Майбутнє варто планувати

26 вересня в Україні традиційно відзначається Всесвітній День контрацепції. З цієї нагоди Тульчинський РВ з питань пробації  ініціював проведення тематичних бесід з елементами тренінгу для підоблікових.

14:25 26.09.2018

Соціально – виховна робота в службі пробації

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів

14:23 26.09.2018

Тульчинський РВ з питань пробації вітає З Днем Незалежності України

З нагоди річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

13:54 23.08.2018

Кожному звільненому від відбування покарання – індивідуальну пробаційну програму

Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм» від 28 березня 2018 р. № 926/5, видано задля забезпечення реалізації процедури наглядової пробації.

14:10 10.08.2018