Тульчинський РВ філії ДУ "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ !!!

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину! З 18 березня 2020 року: •скасовуються групові заходи; • відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом; • у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет). • Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

14:35 26.03.2020

Сьогодні в Україні, як і в усьому світі, відзначають День боротьби з захворюванням на туберкульоз

Туберкульоз – це інфекційне (заразне) захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу. Найчастіше цього збудника називають бацилою або паличкою Коха, на честь науковця, який відкрив її у 1882 р. Туберкульоз передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Туберкульоз у більшості випадків вражає легені, але захворювання може виникнути у будь-якому органі, наприклад, нирках, хребті, мозку, лімфатичних вузлах, кишечнику, шкірі, статевих органах тощо.

15:39 24.03.2020

Досудова доповідь відносно неповнолітнього

У рамках пробації впроваджено новацію судового процесу – складення та подання персоналом пробації досудової доповіді щодо обвинувачених. Досудова доповідь потрібна для того, щоб суддя мав можливість винести справедливий вирок, отримавши інформацію не лише про неправомірний вчинок, але й додаткові дані про особу, яка підозрюється у його вчиненні, а також рекомендації щодо заходів, спрямованих на мінімізацію ризику повторного вчинення неповнолітнім кримінальних дій.

14:23 23.03.2020

Запрошуємо волонтерів до співпраці з відділом пробації

Одним з чинників, які здійснюють негативний вплив на розвиток нашого суспільства і держави, нині є високий рівень злочинності. Це негативно впливає на безпеку людей, їх життєдіяльність, нормальні відносини в родинах та суспільстві, сталість моральних правил співжиття. Для вирішення частини цих проблемних моментів та повернення до нормального законослухняного життя в суспільстві осіб, які вчинили правопорушення, в Україні у 2015 році створено систему пробації (Закон України «Про пробацію») Уповноважені органи пробації працюють з такими категоріями громадян, як:

12:25 17.03.2020

5-річчя з дня прийняття Закону України «Про пробацію»

І з прийняттям Верховною Радою України Закону «Про пробацію» від 5 лютого 2015 року започатковано діяльність служби пробації в Україні. Відповідно до зазначеного нормативно-правового акту було сформовано територіальні підрозділи пробації. Одним з них є Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області, в якому на сьогодні індивідуально-виховну роботу зі всіма категоріями суб’єктів пробації здійснює 6 працівників відділу.

14:38 26.02.2020

На Вінниччині відзначено подякою волонтера пробації

Уже не один рік поспіль Тульчинський відділ філії Центру пробації у Вінницькій області тісно співпрацює з громадською організацією «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації «Джерело Життя».

08:12 25.02.2020

Робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою

22 січня 2020 року начальник Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Руслан Колійчук провів чергову робочу зустріч з начальником Тульчинського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою.

09:14 23.01.2020

Зустріч з лікарем-фтизіатром організували співробітники Тульчинського районного відділу філії «Центру пробації»

Організація охорони здоров’я оголосила туберкульоз справою глобального рівня. Питання профілактики цієї хвороби ще довго буде актуальним, тому знати про неї варто якомога більше.

09:12 23.01.2020

Шкідливий вплив алкоголю

У світі, в тому числі і в нашій країні, зростає кількість людей, які зловживають алкогольними напоями, які викликають психічну і фізичну залежність.

17:21 13.01.2020