Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Шкідливий вплив алкоголю

У світі, в тому числі і в нашій країні, зростає кількість людей, які зловживають алкогольними напоями, які викликають психічну і фізичну залежність.

17:21 13.01.2020

Взаємодія з суб’єктами соціальної роботи

За ініціативи начальника Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області Руслана Колійчука, 9 січня 2020 року відбулася робоча зустріч з начальницею відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської ОТГ Тетяною Грох.

15:09 09.01.2020

23 грудня 2019 року провідним інспектором Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області Віталієм Балюком проведено робочу зустріч з секретарем Кинашівської сільської ради Тетяною Стасюк.

Під час робочої зустрічі  розглядалось питання співпраці та питання, які стосуються здійснення належного контролю за відбуванням громадських  та суспільно – корисних робіт.

11:55 24.12.2019

За ініціативи Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області 18 грудня 2019 року відбувся спільний робочий захід з Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За участі директора Центру Ольги Капелюшної та психологині відділу пробації  Анни Цюпко.

16:43 19.12.2019

Підведення підсумків роботи за друге півріччя 2019 року

17 грудня 2019 року старшим інспектором Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області Аллою Федоровою проведено робочу зустріч з начальником відділу  превентивної  діяльності Тульчинського відділення поліції Олександром Валігурським.

11:34 18.12.2019

Тульчинський районний відділ філії Центру пробації ДОСУДОВА ДОПОВІДЬ

Досудова доповідь складається щодо певної категорії осіб, які визначені КПК України. Так, до такої категорії слід відносити осіб, обвинувачених у вчиненні злочинів невеликої або середньої тяжкості, або тяжкого злочину, нижня межа санкції якого не перевищує п’яти років позбавлення волі. Варто зазначити, що досудова доповідь відносно обвинувачених віком від 14 до 18 років складається незалежно від тяжкості вчиненого злочину, крім випадків, передбачених КПК України.

11:32 18.12.2019

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Співробітники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області області не залишилися осторонь та в рамках акції провели просвітницький захід на тему: « Ні агресії і насильству…».

11:11 27.11.2019

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

15:51 08.11.2019

Правове консультування громадян на обліку пробації

7 листопада 2019 року працівниками Тульчинського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, забезпечено роботу дистанційного пункту прийому громадян у Тульчинському районному відділі філії Центру пробації у Вінницькій області.

15:36 07.11.2019