Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Тільки не мовчи…

25 листопада вся світова громадськість відзначає Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, яке є одним з ключових перешкод на шляху до забезпечення гендерної рівності.

12:07 26.11.2018

Життя без насильства

Насильство є таким же стародавнім, як і саме людство. Із розвитком цивілізації його прояви не лише не зменшилися, а й набули катастрофічних розмірів. У всьому світі воно щорічно стає причиною смерті більше 1,5 мільйонів людей.

14:41 19.11.2018

Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства

З метою сформувати в субєктів пробації поняття про наркотичні речовини і речовини прирівняні до них, показати їх згубну дію на організм людини, 6 листопада 2018 року працівниками Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області спільно з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації Джерело Життя» проведено інформаційно-просвітницьку роботу з підобліковими на тему:  «Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства».

14:34 19.11.2018

"Свято шоколаду"

01.11.2018 року в рамках співпраці Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області з Тульчинською районною бібліотекою, психолог відділу Анна Цюпко та інспектор Людмила Недвед разом з суб’єктами пробації відвідали захід, організований завідуючою бібліотеки Вірою Вігуржинською на тему: «Свято шоколоду».

14:29 19.11.2018

Сьогодні – Міжнародний день відмови від куріння

Щорічно у третій четвер листопада відзначається Міжнародний день відмови від паління. Метою Дня є активні дії, спрямовані на зниження поширеності цієї згубної залежності, пошук нових шляхів впливу на самосвідомість осіб, що палять.

14:43 15.11.2018

Організація роботи з підлітками, які перебувають в конфлікті з законом

Сьогодні проблема девіантної поведінки підлітків є провідною в соціально-педагогічних та соціально-психологічних дослідженнях. Тому 16 жовтня 2018 року заступник начальника та психолог Тульчинського РВ з питань пробації взяли участь у семінарі, який організувала психолог Тульчинського ВПУ № 41 м. Тульчин Кушнір Світлана, на тему: «Організація роботи з підлітками, які перебувають в конфлікті з законом».

11:40 24.10.2018

Робоча зустріч з Державною виконавчою службою м. Тульчин

22 жовтня 2018 року  начальник Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області  підполковник внутрішньої служби  Колійчук Р.В. провів  робочу  зустріч з начальником Тульчинського районного відділу Державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Бешлегою О.І., на якій обговорено  зміст Закону України від 07.12.2017 року № 2234 –VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини та належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», який набрав чинності 06.02.2018 року.

11:38 24.10.2018

Робоча зустріч з Тульчинським бюро правової допомоги

На виконання листа ДУ «»Центр пробації» від 27.09.2018 року № 2210/11/Як-18 та на виконання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Державної кримінально – виконавчої служби України, державною установою «Центр пробації» та Координаційним центром з надання правової допомоги від 17.09.2018 № 4-А, 01.10.2018 року начальником Тульчинського РВ з питань пробації Русланом Колійчуком проведено робочу зустріч з начальником Тульчинського бюро з надання безоплатної вторинної допомоги Русланом Швецем.

11:37 24.10.2018

Участь в конкурсі творчих робіт

18 жовтня 2018 року в приміщенні Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області суб’єктам  пробації була надана можливість взяти участь в Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед засуджених «Я маю право на нове життя», де на малюнках підоблікові  відобразили свої мрії, думки, переживання, настрої та цілі. Пояснили свої творчі роботи та їх сенс.

11:34 24.10.2018

Тульчинський РВ з питань пробації та відділ соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської ОТГ обговорили стан злочинності і правопорушень серед молоді

24 вересня 2018 року в приміщенні Тульчинської ОТГ відбулася робоча зустріч заступника начальника Тульчинського РВ з питань пробації Олени Панчук з представником відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади Боровською Оленою щодо стану злочинності та скоєння правопорушень серед осіб молодіжного віку – суб’єктів пробації.

14:28 26.09.2018