Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

#СТОПНАРКОТИК_КОЛЬОРИЖИТТЯ

#пробація_в_дії  24 квітня працівники Тульчинського районного відділу разом з неповнолітніми підобліковими долучилися до флешмобу #СТОПНАРКОТИК_КОЛЬОРИЖИТТЯ.

15:14 25.04.2019

#пробація_в_дії До Міжнародного дня історії та культури

Україна - держава з багатовіковою історією та культурою. Кожна епоха залишає нам у спадщину пам'ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі.  У кожному регіоні є свої визначні пам'ятки. Це справжній скарб, наша гордість і надбання. До наших днів зберігся в Тульчині Палац Потоцьких, пам'ятка, якою пишаються жителі цього історичного міста. Саме тому, з нагоди Міжнародного дня пам’ятників та історичних місць, Дня пам’яток історії та культури працівниками Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області проведено захід для неповнолітніх клієнтів пробації під назвою «Архітектурна рапсодія Поділля».

15:12 25.04.2019

Виконання покарань у виді штрафу та органи на які покладено його виконання

Виконання покарання у виді штрафу покладено на уповноважені органи з питань пробації. 7 серпня 2015 набув чинності Закон України «Про пробацію» від 5 лютого 2015 року №160-VIII. Цей Закон визначає мету, завдання, підстави, види пробації, правовий статус персоналу органу пробації та суб’єктів пробації.

09:29 29.03.2019

Профілактика рецидивної злочинності

Питання соціальної реабілітації осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, нині залишається надзвичайно актуальним. Від ефективності його вирішення значною мірою залежить моральне відродження і безпека суспільства, рівень рецидивної злочинності в державі.

09:26 20.03.2019

Як не допустити мобінгу

19 березня 2019 року в приміщенні Тульчинського бюро безоплатної правової допомоги  відбулася робоча зустріч  начальника відділу Руслана Швеця  з психологом уповноваженого органу з питань пробації м. Тульчин Анною Цюпко на тему: «Як не допустити мобінгу» (під мобінгом слід розуміти форму психологічного насилля, яка полягає в тривалому та систематичному цькуванні працівника в колективі).

09:24 20.03.2019

ПЕНІТЕНЦІАРНА ПРОБАЦІЯ – ЦЕ ВІРНИЙ ШЛЯХ ДЛЯ ПОВЕРНЕННЯ В СУСПІЛЬСТВО

Пенітенціарна пробація як одна з організаційних складових структури кримінально-виконавчої служби з відповідними функціями є сьогодні невід’ємним елементом будь-якої національної системи кримінальної юстиції.

15:41 27.02.2019

Пенітенціарна пробація – повернення в суспільство

Для колишніх засуджених «вихід на свободу» є гострою кризовою ситуацією, оскільки за час відбування покарання вони втрачають навички до вільного життя, починають боятися його. Звикаючи під час відбування покарання отримувати все від держави, такі особи не мають можливості для потрібної самореалізації та прояву активності, а звільняючись з установи, не звільняються внутрішньо, звикнувши залежати від керівної адміністративної сили.

15:59 18.02.2019

Мій безпечний Інтернет

5 лютого 2019 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Тульчинський РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області також долучився до проведення тематичних заходів. А саме працівниками уповноваженого органу з питань пробації спільно з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації Джерело Життя» в цей день було організовано захід для підоблікових  на тему: «Мій безпечний Інтернет».

16:45 05.02.2019

Робоча зустріч з представниками місцевої прокуратури м. Тульчин

01.02.2019 року у приміщенні Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області відбулась робоча зустріч начальника відділу Руслана Колійчука з прокурором Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області Владиславом Льолею з метою позитивного та своєчасного вирішення питання погодження переліку та видів робіт, на яких засуджені та порушники відбуватимуть громадські та суспільно корисні роботи.

16:42 05.02.2019