Тульчинський районний відділ з питань пробації філії державної установи "Центр пробації" у Вінницькій області

Контактні дані: провул. Брацлавський, 6 м. Тульчин, 23600, тел.: 04335-2-32-20

Графік роботи: понеділок–четвер: 09:00–18:00; п’ятниця: 09:00–16:45; обідня перерва: 13:00–13:45; вихідний: субота, неділя

Співпраця – запорука успіху у перевихованні громадян на обліку пробації

19 серпня працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області організували робочу зустріч з представниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади.

12:29 20.08.2019

Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі

14 серпня в приміщенні Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області було організовано  бесіду для громадян на обліку пробації на тему: «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі».

16:21 14.08.2019

Послуги служби зайнятості особам, які перебувають на обліку органу пробації

В рамках договору про співробітництво та партнерство  між Тульчинським  районним відділом філії Центру пробації у Вінницькій області та Тульчинською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості 6 серпня 2019 року для громадян на обліку пробації було організовано спільний захід на тему: «Послуги служби зайнятості – соціальна підтримка населенню».

15:30 06.08.2019

#актуально_пробація

30 липня 2019 року головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА Олена Лісевич, у рамках Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми організувала інформаційно - правовий захід на тему: «Торгівля людьми – це можна трапитись з кожним», для працівників Тульчинського районного відділу філії «Центру пробації» у Вінницькій області.

11:23 31.07.2019

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕПАТИТОМ

Щорічно 28 липня в багатьох країнах проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. У 2011 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла цю дату у свій календар, таким чином Всесвітній день боротьби з гепатитом отримав офіційний статус. В цей день рекомендують проводити просвітницькі акції, розповідаюти людям про вірусні гепатити і захворюваннях, до яких вони призводять.

14:18 29.07.2019

Суспільно – корисні роботи

З прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом удосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», більш відомого як #Чужих Дітей Не Буває на уповноважені органи з питань пробації покладено обов’язок виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, які полягають у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних робіт.

16:00 18.07.2019

Взаємодія з суб’єктами соціальної роботи

За ініціативи Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області 17 липня 2019 року відбувся спільний робочий захід з Тульчинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За участі начальника відділу соціальної роботи Центру Наталії Скибенко та психолога відділу пробації Анни Цюпко.

15:57 18.07.2019

Взаємозв’язок доньки та матері

25 червня працівники Тульчинського районного відділу з неповнолітньою громадянкою на обліку пробації провели бесіду профілактичного характеру на тему «Відносини між матір’ю та донькою» в ході якої засудженій було роз’яснено про стосунки між матір'ю й донькою. Особливо дана проблема загострюється в підлітковий період, коли дівчатка відвертаються від своїх матерів і зближуються із друзями. Матері намагаються подолати неприйняття доньок, при цьому відчайдушно докладають зусиль, аби захистити їх від болю, якого вони самі, можливо, зазнали в підлітковому віці. Іноді спілкування між ними зовсім припиняється, а разом з тим і чітке розуміння того, що відбувається в житті кожної. Найперший і головний метод який був розкритий при подолання конфліктів між членами родини це усвідомити проблему, не ховатися від неї а йти на компроміси. На завершення бесіди засудженій була надана порада проте, що потрібно говорити один з одним, бути уважнішим до членів сім’ї та їх інтересів, і тоді вас обійдуть стороною сімейні конфлікти та способи їх вирішення не знадобляться.

17:21 26.06.2019

Міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN

#пробація_в_дії 7 червня 2019 року  психолог Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області Анна Цюпко разом з неповнолітніми громадянами, які перебувають на обліку, було відвідано Міжнародний оперний фестиваль OPERAFEST TULCHYN.

15:57 24.06.2019