Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Про пенсійні новації жителів Тульчинщини інформують через радіо

Заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алла Авраменко є частим гостем в студії КП «Редакція Тульчинського радіомовлення», забезпечуючи слухачів оглядом законодавчих змін у пенсійному законодавстві.

14:41 16.11.2018

РОБОТОДАВЦІ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З РОБОТОЮ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ РОБОТОДАВЦЯ

З метою роз’яснення можливостей та переваг користування Кабінетом роботодавця (страхувальника) на Веб-порталі Пенсійного фонду  (https://portal.pfu.gov.ua), фахівцями Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з бухгалтерами та працівниками кадрових служб підприємств, установ та організацій Тульчинського та Немирівського районів.

12:05 16.11.2018

СХВАЛЕНО ПРОЕКТ ЗАКОНУ ДЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

14 листопада 2018 року на засіданні Уряду схвалено проект закону щодо удосконалення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування, підвищення якості адміністрування та дисципліни сплати єдиного соціального внеску.

10:11 15.11.2018

ЯКЩО ВТРАЧЕНО ТРУДОВУ КНИЖКУ…

Чи матиме донька право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника, якщо втрачено трудову книжку померлого батька?

10:40 12.11.2018

«КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ» - НОВИЙ СЕРВІС ВІД ПФУ

За допомогою даного сервісу роботодавці можуть переглянути інформацію про забезпечення соціальних прав їхніх працівників, правильність подання звітів, сплату ЄСВ та заборгованість підприємства перед Фондом. Якщо права працівників порушено, у кабінеті страхувальника буде зазначено, скільком застрахованим особам з вини роботодавця не зарахували певний період до страхового стажу.

09:17 08.11.2018

НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗАПРАЦЮВАВ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо.

09:35 06.11.2018

Можливості та переваги інформаційного сервісу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів. Пенсійних фонд надає можливість кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права. Кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків своїм роботодавцем та суму, з якої вони перераховуються (доступ до інформації з їх облікових карток – довідки форми   ОК-5 та ОК-7). Перевагою веб-порталу електронних послуг фонду є, зокрема, можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління (формування запитів на попередню підготовку документів, можливість подачі скарг, запис на прийом до фахівців Фонду). Також користувачі Веб-порталу за допомогою електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) мають можливість заповнити звернення на призначення/перерахунок пенсії та надіслати його до підсистеми “Звернення”.

08:32 02.11.2018

Легалізація заробітної плати – основа майбутнього

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни — суб’єкти підприємницької діяльності — при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Працівник, який отримує зарплатню в«конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в «конвертах» позбавляє їх соціального захисту.

09:29 11.10.2018