Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Мені 54 роки. Чи матиму я право на грошову допомогу в розмірі 10 місячних пенсій у разі виходу на пенсію? Мій стаж 32 роки. Працювала вчителем, нині не працюю.

15:05 28.01.2019

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

? Одержую пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» як колишній співробітник органів внутрішніх справ (міліції). Розмір моєї пенсії перераховано з 1 січня 2016 року, проте перерахований розмір пенсії за 2016-2017 роки в 2018 році не виплачували. Чи буде здійснено таку виплату в 2019 році? ?? Виплату перерахованих колишнім співробітникам органів внутрішніх справ (міліції) сум пенсій за період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року розпочато з січня 2019 року в такому порядку: ?? і 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року — виплачується щомісяця окремою сумою 50% різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року; ?? і 1 січня 2020 року — щомісяця окремою сумою виплачується 100% зазначеної вище різниці до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

11:51 24.01.2019

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

? У травні 2015 року звільнений зі Збройних Сил України, одержую пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Чи зміниться розмір моєї пенсії у 2019 році?

15:05 23.01.2019

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

? Я народилась у 1969 році, працюю. Маю пенсію, призначену по ІІІ групі інвалідності. Мій страховий стаж становить 32,5 року. Чи можу я вийти на пенсію за віком?

12:43 21.01.2019

Переваги отримання пенсії через банківські установи

Виплата пенсії через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів так і для пенсійної системи в цілому, а саме: Ø зарахування коштів на пенсійні рахунки відбувається не пізніше наступного банківського дня після проведення фінансування, а шлях коштів від Пенсійного фонду України до поштового відділення зв`язку триває три робочі дні. Тобто, виплата пенсії через банки значно скорочує термін обігу коштів на виплату пенсій і грошової допомоги, спрощує облік і контроль їх руху та зменшує витрати Фонду; Ø пенсіонер, відкривши пенсійний рахунок, може одержати пенсію в будь-який зручний для нього час у відділенні банку або через банкомат; Ø зняти з поточного пенсійного рахунку як всю зараховану суму, так і її частину, а на залишок коштів банк нараховуватиме відповідні відсотки,  і таким чином, у кожного пенсіонера з`являється можливість одержати невеликий додатковий дохід; Ø надається можливість сплатити за комунальні послуги, розрахуватися карткою за товари тощо; Ø в разі відкриття карткового рахунку - можливість зняття коштів 24 години на добу,      7 днів на тиждень через мережу банкоматів на території України;

08:27 21.01.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Я народилася 3 квітня 1967 року. Маю посвідчення потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи 4 категорії (з 1982 року проживаю в зоні посиленого радіологічного контролю), працювала в шкідливих умовах праці (Список № 2) 15 років, є матір’ю сина — загиблого учасника АТО. Коли я матиму право на пенсію?

14:08 17.01.2019

Пенсійний фонд України затвердив показник середньої заробітної плати (доходу) за листопад 2018 року, який застосовуватимуть під час призначення пенсій.

Цей показник на одну застраховану особу становить 8 137 гривень 84 копійки. Його застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за листопад 2018 року під час призначення пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування"

14:07 17.01.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Я досягла свого пенсійного віку 58 років 6 місяців у 2018 році. Маю 22 роки 10 місяців страхового стажу. У липні 2018-го звернулася за призначенням пенсії у зв’язку з втратою годувальника, але мені відмовили. Чи правильно це?

09:15 16.01.2019