Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Флешмоб до дня незалежності України

Саме у ці дні двадцять сім років тому сталася подія, яка назавжди змінила життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава – Україна. А наш народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події.

14:17 23.08.2018

Зустріч з ветеранами афганської війни

З кожним роком час віддаляє нас від страшних подій в Афганістані, де тисячі українських воїнів – миротворців з честю виконали свій військовий обов’язок, залишившись вірними присязі.

14:01 22.08.2018

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує:

Одним із основних завдань, які поставлені перед органами Пенсійного фонду України, є підвищення якості обслуговування громадян. Виходячи з цього, Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення, шляхом проведення зустрічей з жителями району.

14:25 10.08.2018