A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тульчинський район

Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Чи повинен пенсіонер повідомляти про працевлаштування?

Якщо пенсіонер працює, це впливає на його право на доплати, надбавки, підвищення, а також перерахунки пенсії в разі зміни прожиткового мінімуму. Тому пенсія пенсіонера, що працює або здійснює підприємницьку діяльність, буде іншою.

09:18 05.02.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Мені 19 років. Одержую пенсію в разі втрати годувальника, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Із 1 вересня 2017 року навчаюсь в інституті за денною формою навчання. Із лютого поточного року планую змінити форму навчання на заочну. Чи матиму я право під час навчання на заочній формі на одержання пенсії в разі втрати годувальника?

09:16 05.02.2019

Будьте мобільними! Налаштовуйте он-лайн сервіси від Пенсійного фонду України! (кабінет страхувальника, смс-інформування, довідки з QR-кодом)

Поліпшення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються нові сервіси та можливості для наших громадян. Так, з жовтня поточного року запроваджено новий сервіс надання електронних документів. Для роботодавців з’явилась можливість самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків за своїх працівників. З метою нарахування лікарняних, зокрема для підтвердження страхового стажу, надається довідка “Дані про трудовий та страховий стаж” додаток 9, яка формується за весь період роботи застрахованої особи та відображає загальний трудовий та страховий стаж особи. Пенсійним фондом доопрацьовано даний сервіс, тож роботодавець може замовити Додаток 9 та отримати його за 5 хвилин від імені юридичної особи. Сервіс орієнтований на користувачів веб-порталу ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису. Варто зазначити, що сервіс є абсолютно безкоштовним і може бути корисним кожному роботодавцю. Таким чином, страхувальник зможе отримати на веб-порталі інформацію про страховий стаж своїх працівників, що необхідно при нарахуванні лікарняних, дистанційно, не відвідуючи органи ПФУ.

11:46 04.02.2019

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФОП, ЩО МАЮТЬ БОРГ ЗІ СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ!

Заборгованість з єдиного внеску ставить під загрозу своєчасність виплати пенсій, які для значної частини громадян є основним джерелом доходів, а також призводить до не зарахування працівникам підприємств страхового стажу при виході на пенсію. Тому погашення заборгованості суб’єктами господарювання з єдиного соціального внеску, який формує дохідну частину Пенсійного фонду України тому на особливому контролі. Також звертає увагу, несплачена сума стає податковим боргом та відбувається нарахування 20% штрафної санкції (п.2 частини одинадцятої ст. 25 Закону № 2464). На суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсотків суми недоплати за кожний день прострочення платежу. Причому на такі борги термін позовної давності не розповсюджується.

11:22 04.02.2019

Єдиний соціальний внесок

Із внесенням змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення. Страховий стаж це період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі не менше мінімального. Для зарахування фізичним особам-підприємцям повного місяця до страхового стажу необхідно сплачувати ЄСВ в сумі, не меншій мінімального страхового внеску, а також не забути подати річну звітність про нарахування ЄСВ. Вкотре наголошуємо, що період, за який наявна заборгованість з єдиного соціального внеску, не буде зарахованим до страхового стажу до повного погашення боргу. Шановні підприємці та юридичні особи, в яких наявний борг зі сплати ЄСВ - сплатіть свої борги!!! Зробіть правильну "інвестицію" в своє майбутнє та майбутнє найманих працівників, що працювали у вас!!!

11:14 04.02.2019

ПОРЯДОК ВІДШКОДУВАННЯ ПЕНСІЙНОМУ ФОНДУ ПІЛЬГОВИХ ПЕНСІЙ

Платниками збору з відшкодування витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах є юридичні особи незалежно від форм власності, фізичні особи - підприємці, а також філії, відділення та інші відокремлені підрозділи платників податку, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої, ніж платник збору, територіальної громади (крім платників, віднесених до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені у підпункті 4 пункту 291.4 статті 291 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України ).

10:23 31.01.2019

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - ЗАПОРУКА ГІДНОГО РІВНЯ ЖИТТЯ ТА НАЛЕЖНОГО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Однією з основних тем сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Виплата заробітної плати у «конвертах» послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів, тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи державних службовців. Так, 29.01.2019 року, працівники Тульчинського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області спільно з інспектором Держпраці Вінницької області, представниками Тульчинської РДА та Немирівського управління ГУ ДФС Вінницької області, було проведено рейд-дослідження дотримання норм трудового законодавства суб‘єктами господарювання. Під час рейду вкотре наголосили на необхідності дотримання норм трудового законодавства, оформленні трудових відносин з найманими працівниками та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Найманим працівникам надали роз‘яснення щодо важливості легального працевлаштування, ознайомили з перевагами дистанційного отримання послуг завдяки електронному ресурсу Пенсійного фонду України веб-порталу та роздали тематичні інформаційні буклети.

14:47 30.01.2019

ДЕКЛАРУВАННЯ 2019

01.01.2019 року розпочався черговий етап електронного декларування в Україні. З метою завчасної підготовки до електронного декларування необхідно виконати такі дії: 1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі-АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифіката сплинув, Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі : « АЦСК». В разі отримання нового ЕЦП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням : «Я загубив/змінив свій приватний ключ» та на електронну адресу, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі надійде код відновлення. Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром. Також повідомляємо, що з рекомендаціями при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій можна ознайомитись за посиланням: https://nazk.gov.ua.

10:51 30.01.2019

Триває співпраця у напрямку залучення громадян до отримання пенсійних виплат через банк

29 січня поточного року відбулася зустріч начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алли Мельник та начальника Тульчинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Вадима Поліщука з керуючим відділення Приватбанку Сергієм Пріяном.

15:36 29.01.2019

Волонтери пробації!

Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області - запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

16:12 28.01.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь