Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Пенсійний фонд України затвердив показник середньої заробітної плати (доходу) за вересень 2018 року, який застосовуватимуть під час призначення пенсій. Цей показник на одну застраховану особу становить 7 870 гривень 29 копійок. Його застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за вересень 2018 року під час призначення пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування".

09:52 21.11.2018

З 1 грудня 2018 року в Україні зростає прожитковий мінімум

Для непрацюючих громадян він становитиме 1497 грн., був – 1435 грн. У зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії. Так, по Тульчинському об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України Вінницької області набувають права на проведення перерахунку 28821осіб (із них 15497 по Тульчинському району та 13324 по Немирівському району), пенсії будуть перераховані  переважній більшості пенсіонерів.

15:26 19.11.2018

ПОРЯДОК ОБЧИСЛЕННЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ ЗА ПЕРІОД НАВЧАННЯ У ВИЩИХ ТА СЕРЕДНІХ СПЕЦІАЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

17 листопада в Україні студенти відзначили своє свято – День студента. Це свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. В Україні свято встановлено згідно з Указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 р. Всім студентам бажаємо терпіння і працьовитості, щоб знання давалися вільно і легко, і щоб ви всі змогли себе реалізувати в подальшому житті!

12:52 19.11.2018

Про пенсійні новації жителів Тульчинщини інформують через радіо

Заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алла Авраменко є частим гостем в студії КП «Редакція Тульчинського радіомовлення», забезпечуючи слухачів оглядом законодавчих змін у пенсійному законодавстві.

14:41 16.11.2018

РОБОТОДАВЦІ ЗНАЙОМЛЯТЬСЯ З РОБОТОЮ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ РОБОТОДАВЦЯ

З метою роз’яснення можливостей та переваг користування Кабінетом роботодавця (страхувальника) на Веб-порталі Пенсійного фонду  (https://portal.pfu.gov.ua), фахівцями Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з бухгалтерами та працівниками кадрових служб підприємств, установ та організацій Тульчинського та Немирівського районів.

12:05 16.11.2018

СХВАЛЕНО ПРОЕКТ ЗАКОНУ ДЛЯ СТАБІЛІЗАЦІЇ ПЕНСІЙНОЇ СИСТЕМИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ СПРАВЕДЛИВОСТІ

14 листопада 2018 року на засіданні Уряду схвалено проект закону щодо удосконалення функціонування системи загальнообов'язкового державного соціального та пенсійного страхування, підвищення якості адміністрування та дисципліни сплати єдиного соціального внеску.

10:11 15.11.2018

ЯКЩО ВТРАЧЕНО ТРУДОВУ КНИЖКУ…

Чи матиме донька право на пенсію у зв’язку з втратою годувальника, якщо втрачено трудову книжку померлого батька?

10:40 12.11.2018

«КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ» - НОВИЙ СЕРВІС ВІД ПФУ

За допомогою даного сервісу роботодавці можуть переглянути інформацію про забезпечення соціальних прав їхніх працівників, правильність подання звітів, сплату ЄСВ та заборгованість підприємства перед Фондом. Якщо права працівників порушено, у кабінеті страхувальника буде зазначено, скільком застрахованим особам з вини роботодавця не зарахували певний період до страхового стажу.

09:17 08.11.2018