Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - ЗАПОРУКА ГІДНОГО РІВНЯ ЖИТТЯ ТА НАЛЕЖНОГО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Однією з основних тем сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Виплата заробітної плати у «конвертах» послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів, тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з пріоритетних напрямків роботи державних службовців. Так, 29.01.2019 року, працівники Тульчинського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області спільно з інспектором Держпраці Вінницької області, представниками Тульчинської РДА та Немирівського управління ГУ ДФС Вінницької області, було проведено рейд-дослідження дотримання норм трудового законодавства суб‘єктами господарювання. Під час рейду вкотре наголосили на необхідності дотримання норм трудового законодавства, оформленні трудових відносин з найманими працівниками та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. Найманим працівникам надали роз‘яснення щодо важливості легального працевлаштування, ознайомили з перевагами дистанційного отримання послуг завдяки електронному ресурсу Пенсійного фонду України веб-порталу та роздали тематичні інформаційні буклети.

14:47 30.01.2019

ДЕКЛАРУВАННЯ 2019

01.01.2019 року розпочався черговий етап електронного декларування в Україні. З метою завчасної підготовки до електронного декларування необхідно виконати такі дії: 1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у Вашому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису (ЕЦП) для роботи з Реєстром. Для отримання інформації про термін дії ЕЦП треба завантажити посилений сертифікат особистого ЕЦП з веб-сайту акредитованого центру сертифікації ключів (далі-АЦСК), в якому Ви отримали ЕЦП. Після цього натиснути на сертифікат подвійним кліком лівої кнопки миші та у вікні, яке відкрилось, переглянути термін дії сертифікату ЕЦП. Необхідно, щоб на дату подання електронних документів до Реєстру сертифікат ЕЦП був діючий. У разі, якщо термін дії сертифіката сплинув, Вам необхідно звернутись до АЦСК та отримати новий ЕЦП. З переліком АЦСК Ви можете ознайомитись на сторінці https://portal.nazk.gov.ua у полі : « АЦСК». В разі отримання нового ЕЦП необхідно зайти на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua і скористатись посиланням : «Я загубив/змінив свій приватний ключ» та на електронну адресу, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі надійде код відновлення. Виконавши запропоновані дії, Ви завчасно підготуєтесь до чергового етапу декларування в Україні, чим полегшите собі роботу з Реєстром. Також повідомляємо, що з рекомендаціями при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій можна ознайомитись за посиланням: https://nazk.gov.ua.

10:51 30.01.2019

Триває співпраця у напрямку залучення громадян до отримання пенсійних виплат через банк

29 січня поточного року відбулася зустріч начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алли Мельник та начальника Тульчинського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Вадима Поліщука з керуючим відділення Приватбанку Сергієм Пріяном.

15:36 29.01.2019

Волонтери пробації!

Тульчинський районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області - запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

16:12 28.01.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Мені 54 роки. Чи матиму я право на грошову допомогу в розмірі 10 місячних пенсій у разі виходу на пенсію? Мій стаж 32 роки. Працювала вчителем, нині не працюю.

15:05 28.01.2019

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

? Одержую пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» як колишній співробітник органів внутрішніх справ (міліції). Розмір моєї пенсії перераховано з 1 січня 2016 року, проте перерахований розмір пенсії за 2016-2017 роки в 2018 році не виплачували. Чи буде здійснено таку виплату в 2019 році? ?? Виплату перерахованих колишнім співробітникам органів внутрішніх справ (міліції) сум пенсій за період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року розпочато з січня 2019 року в такому порядку: ?? і 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року — виплачується щомісяця окремою сумою 50% різниці між місячним розміром підвищеної пенсії та місячним розміром отриманої особою пенсії за період із 1 січня 2016 року по 31 грудня 2017 року; ?? і 1 січня 2020 року — щомісяця окремою сумою виплачується 100% зазначеної вище різниці до забезпечення повної виплати розрахованої суми.

11:51 24.01.2019

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

? У травні 2015 року звільнений зі Збройних Сил України, одержую пенсію за вислугу років, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Чи зміниться розмір моєї пенсії у 2019 році?

15:05 23.01.2019

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

? Я народилась у 1969 році, працюю. Маю пенсію, призначену по ІІІ групі інвалідності. Мій страховий стаж становить 32,5 року. Чи можу я вийти на пенсію за віком?

12:43 21.01.2019