Тульчинський сервісний центр головного управління ПФУ у Вінницькій області

З 1 травня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України проведено індексацію пенсій

З 1 травня, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” проведено індексацію пенсій.

10:17 12.05.2020

Тульчинський сервісний центр головного управління ПФУ у Вінницькій області: "1000 ГРН: ФІНАНСУВАННЯ РОЗПОЧАТО"

1000 ГРН: ФІНАНСУВАННЯ РОЗПОЧАТО На сьогодні, Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області розпочало фінансування одноразової грошової допомоги в розмірі 1000 грн. пенсіонерам Тульчинського району.

10:47 24.04.2020

Працівники Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області долучилися до прибирання і благоустрою закріплених за об’єднаним управлінням територій

З настанням теплих та погожих днів, з метою підготовки територій до Великодніх свят, в Тульчинському та Немирівському районах проводяться роботи по благоустрою прилеглих територій. Так, 23 квітня поточного року, працівники Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області також долучилися до прибирання і благоустрою закріплених за об’єднаним управлінням територій як у м. Тульчин так і м. Немирів. Ми не лише самі прибираємо, й показуємо приклад для жителів. І приємно спостерігати, як з кожним роком до прибирання міста долучається все більше й більше місцевих мешканців разом з дітьми. Адже приємно, коли йдеш на роботу, а довкола красиво і чисто.

16:55 23.04.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

?На пенсію вийшла 2011 року. З 2017-го пішла працювати, маю страховий стаж понад 40 років. Заробітна плата, з якої сплачуються страхові внески, за останній час роботи значно зросла. Чи маю я право на перерахунок пенсії з урахуванням нинішнього розміру заробітної плати?

15:27 01.04.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Я одержую пенсію за віком на пільгових умовах за Списком № 2, призначену 2010 року. Чи можу я перейти на пенсію за віком, оскільки досяг 60-річного віку? Чи буде перераховано мою пенсію з березня цього року?

13:02 27.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Чи зарахується мені в медичний стаж, який дає право на пенсію за вислугу років, час навчання в аспірантурі, оскільки після закінчення інституту я працювала лікарем у лікарні, і робота в 1989—1990 роках на посаді інструктора районного відділу охорони здоров’я? Чи маю я право на пенсію за вислугу років?

08:29 14.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? 2019-го мені виповнюється сорок років (народилася 1979 року). Який стаж мені треба мати для одержання мінімальної пенсії після досягнення пенсійного віку?

08:27 14.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Я працював одночасно на двох посадах на шкідливому виробництві. Чи буде зараховано цю роботу до пільгового стажу?

08:29 13.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? З 18 листопада 2017 року одержую пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». До цієї дати одержував пенсію, обчислену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», як колишній працівник органів внутрішніх справ. Чи маю я право на перерахунок і виплату пенсії за період із 1 січня 2016 року по 17 листопада 2017 року? ?? Для здійснення перерахунку пенсії та її виплати за період із 1 січня 2016 року по 17 листопада 2017 року в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103, Ви маєте звернутися до відповідного органу Пенсійного фонду із заявою про поновлення виплати пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

15:22 06.02.2019