Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Який вік виходу на пенсію багатодітних матерів? Чи належать до них жінки, які народили трьох або чотирьох дітей?

Умови призначення пенсії багатодітним матерям визначено пунктом 1 статті 115 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». Зокрема, право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років мають жінки, які народили п'ятеро або більше дітей і виховали їх до шестирічного віку, за наявності не менше 15 років страхового стажу. Жінки, які мають трьох або чотирьох дітей, не належать до тих, кому законодавство надає право на призначення дострокової пенсії за віком.

10:29 06.12.2018

ПЕНСІЙНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ІНФОРМУВАТИ ПРО НОВІ МОЖЛИВОСТІ ВЕБ-ПОРТАЛУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Нагадуємо, що на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України почав функціонувати кабінет страхувальника (роботодавця), через який можна замовити довідки про трудовий та страховий стаж за лічені хвилини, що дає змогу економити час застрахованої особи та спростити процедуру отримання лікарняних та декретних з держбюджету. З метою інформування більшої кількості страхувальників про нові можливості веб– порталу, фахівці Тульчинського  об‘єднаного управління ПФУ  Вінницької області продовжують проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед бухгалтерських та кадрових служб підприємств, установ та організацій, а також фізичних осіб-підприємців Тульчинського та Немирівського району.

10:13 30.11.2018

Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Відповідно до ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (із змінами) у тому разі, якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії здійснюється з урахуванням не менш, як 24 місяці страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі.

11:17 29.11.2018

ЯКІ КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ АТО (ТА ЧЛЕНИ ЇХ СІМЕЙ) МАЮТЬ ПРАВО НА ДОСТРОКОВИЙ ВИХІД НА ПЕНСІЮ?

Ще 06.02.2017 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції».

14:41 27.11.2018

В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ ОРГАНИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ ТА ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМУТЬ БЕЗПЕРЕБІЙНЕ НАДАННЯ ПОСЛУГ НАСЕЛЕННЮ

У зв'язку з рішенням про введення воєнного стану Мінсоцполітики повідомляє, що усі державні установи, що відповідають за впровадження соціальної політики працюватимуть згідно звичайного графіку роботи.

10:57 27.11.2018

Інформаційно –роз’яснювальна робота Тульчинського об’єднаного УПФ України Вінницької області

22 листопада 2018 року, заступником начальника фінансово-економічного відділу Наталією Афанащенко, головним спеціалістом відділу Людмилою Фенько, спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість  та інших нормативно – правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Віктором Короленко, провідним спеціалістом - інспектором з праці юридичного відділу Тульчинської міської ради Олексієм  Ільчиком,  на території Тульчинського району   проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо переваг виплати легальної заробітної плати,  зміни  в пенсійному законодавстві.

16:33 22.11.2018

ВЧАСНО СПЛАЧЕНИЙ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК – РЕАЛІЗОВАНЕ ПРАВО НА ПЕНСІЮ

Основними пріоритетами діяльності Пенсійного фонду України є своєчасне призначення, фінансування та виплата пенсій, коректне наповнення Реєстру застрахованих осіб та забезпечення додержання пенсійного законодавства. Але для своєчасного фінансування, виплати пенсій ні що інше так не впливає , як вчасно і в повній мірі сплачений єдиний соціальний внесок.

12:54 21.11.2018