Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Легалізація заробітної плати – основа майбутнього

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни — суб’єкти підприємницької діяльності — при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати. Працівник, який отримує зарплатню в«конверті», виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату в «конвертах» позбавляє їх соціального захисту.

09:29 11.10.2018

Відбулась робоча нарада щодо детінізації ринку праці

10 жовтня 2018 року перший заступник начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Олег Боровський взяв участь у робочій нараді щодо детінізації ринку праці в районі, яку провів голова Тульчинської РДА Віталій Чуба. В нараді взяли участь Тульчинський міський голова Валерій Весняний, уповноважена особа  ГУ ДФС у Вінницькій області Лілія Пастушенко,  керівники  структурних підрозділів РДА, інспектори управління Держпраці та ОТГ, поліції, голови сільських та селищних рад району.

08:55 11.10.2018

Інформаційно - роз’яснювальна  робота щодо використання праці неоформлених  працівників та  порушень  законодавства   про  працю

9 жовтня 2018 року,  на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» головним  спеціалістом фінансово-економічного відділу Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Людмили Фенько, спільно  з старшим державним ревізором-інспектором відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Немирівського управління ДФС у Вінницькій області Артуром Яремчуком, головним державним інспектором  відділу  з    питань    додержання    законодавства   про   працю, зайнятість  та  інших  нормативно – правових   актів   управління   Держпраці  у  Вінницькій  області   Віктором Короленко та  провідним спеціалістом– інспектором   з праці юридичного відділу Тульчинської міської ради Олексієм Ільчиком проведено інформаційно-роз’яснювальну  роботу серед суб’єктів господарювання Тульчинського району щодо використання праці неоформлених  працівників  та  порушень  законодавства   про  працю (розповсюджено буклети  та інформаційні листи).

15:13 10.10.2018

Інформаційно роз’яснювальна робота щодо виготовлення нового електронного пенсійного посвідчення!

В Тульчинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Вінницької області велика увага приділяється вдосконаленню форм інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо надання у доступній, зрозумілій і зручній формі роз’яснень щодо можливостей отримати електронного пенсійного посвідчення для усіх категорій пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України.

12:00 08.10.2018

Легалізація заробітної плати – гідне забезпечення вашого майбутнього

Згідно з Конституцією України кожна людина має право на працю, яку вона вільно обирає або на яку погоджується. Але ще чимало громадян надають перевагу тимчасовим сумнівним вигодам, тому останнім часом усе частіше доводиться стикатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин - "тіньовою" зайнятістю.

12:10 04.10.2018

У рамках спільної наради обговорили механізм спільних дій з виявлення фактів використання праці неоформлених працівників

Сьогодні, 04 жовтня, відбулася спільна нарада за участю начальника Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Алли Мельник, першого заступника управління Олега Боровського, заступника начальника фінансово-економічного відділу Наталії Афанащенко, головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Віктора Короленка, провідного спеціаліста – інспектора з праці юридичного відділу Тульчинської міської ради Олексія Ільчика. Обговорили механізми реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та запобігання «тіньової» зайнятості. Акцентували увагу на проведенні спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи із суб’єктами господарської діяльності у питанні законодавчих змін, інформування громадськості щодо захисту трудових прав працівників, недопущення порушення законодавства про працю і особливо щодо гарантій виплати мінімальної заробітної плати.

11:14 04.10.2018

Інформаційно - роз’яснювальна робота щодо використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю

Головною  темою сьогодення є питання детінізації та легалізації заробітної         плати,   адже   від    розміру   отриманої    заробітної   плати  залежить  рівень соціального захисту людини.

15:27 03.10.2018

Електронні пенсійні посвідчення: зручна така альтернатива для пенсіонерів?

???Пенсійне посвідчення у вигляді пластикових чи картонних карток поступово втрачають актуальність і незабаром залишаться у минулому. Адже нове електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) значно розширює можливості його користувача.

15:26 03.10.2018

Електронні пенсійні посвідчення – крок у майбутнє

Згідно з новим порядком, пенсійні посвідчення пенсіонерам можливо виготовляти або в паперовій формі, або у формі платіжної картки – на вибір пенсіонера. З метою реалізації постанови Пенсійного фонду України від 03.11.2017 № 26-1 в якій визначено порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії електронні пенсійні посвідчення відтепер можуть отримати абсолютно всі.

15:22 03.10.2018