Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області

Працівники Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області долучилися до прибирання і благоустрою закріплених за об’єднаним управлінням територій

З настанням теплих та погожих днів, з метою підготовки територій до Великодніх свят, в Тульчинському та Немирівському районах проводяться роботи по благоустрою прилеглих територій. Так, 23 квітня поточного року, працівники Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області також долучилися до прибирання і благоустрою закріплених за об’єднаним управлінням територій як у м. Тульчин так і м. Немирів. Ми не лише самі прибираємо, й показуємо приклад для жителів. І приємно спостерігати, як з кожним роком до прибирання міста долучається все більше й більше місцевих мешканців разом з дітьми. Адже приємно, коли йдеш на роботу, а довкола красиво і чисто.

16:55 23.04.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

?На пенсію вийшла 2011 року. З 2017-го пішла працювати, маю страховий стаж понад 40 років. Заробітна плата, з якої сплачуються страхові внески, за останній час роботи значно зросла. Чи маю я право на перерахунок пенсії з урахуванням нинішнього розміру заробітної плати?

15:27 01.04.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Я одержую пенсію за віком на пільгових умовах за Списком № 2, призначену 2010 року. Чи можу я перейти на пенсію за віком, оскільки досяг 60-річного віку? Чи буде перераховано мою пенсію з березня цього року?

13:02 27.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Чи зарахується мені в медичний стаж, який дає право на пенсію за вислугу років, час навчання в аспірантурі, оскільки після закінчення інституту я працювала лікарем у лікарні, і робота в 1989—1990 роках на посаді інструктора районного відділу охорони здоров’я? Чи маю я право на пенсію за вислугу років?

08:29 14.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? 2019-го мені виповнюється сорок років (народилася 1979 року). Який стаж мені треба мати для одержання мінімальної пенсії після досягнення пенсійного віку?

08:27 14.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Я працював одночасно на двох посадах на шкідливому виробництві. Чи буде зараховано цю роботу до пільгового стажу?

08:29 13.03.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? З 18 листопада 2017 року одержую пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». До цієї дати одержував пенсію, обчислену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», як колишній працівник органів внутрішніх справ. Чи маю я право на перерахунок і виплату пенсії за період із 1 січня 2016 року по 17 листопада 2017 року? ?? Для здійснення перерахунку пенсії та її виплати за період із 1 січня 2016 року по 17 листопада 2017 року в порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103, Ви маєте звернутися до відповідного органу Пенсійного фонду із заявою про поновлення виплати пенсії відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

15:22 06.02.2019

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

? Я народилася в червні 1962 року, маю 31 рік страхового стажу, виховала трьох дітей. У якому віці я матиму право на пенсію за віком? ?? Відповідно до абзацу першого статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та за наявності страхового стажу не менше як 15 років по 31 грудня 2017 року. ?? Із 2018 року право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років мають особи за наявності страхового стажу від 25 до 35 років (у 2018 — 25 років, у 2019 — 26 років та ін, у 2028 — 35 років). ?? Ви досягнете пенсійного віку 60 років у 2022 році. Необхідний страховий стаж для Вас становитиме не менше як 29 років. ?? Отже, за наявності 31 року страхового стажу право на пенсію за віком Ви набудете після досягнення віку 60 років. ?? Чинне законодавство не передбачає призначення пенсії зі зменшенням пенсійного віку матерям, які народили трьох дітей. ?? Одночасно повідомляємо, що за період до 01.01.2005 р. час догляду непрацюючої матері за малолітніми дітьми до досягнення кожною дитиною трирічного віку зараховують до страхового стажу на підставі записів у трудовій книжці та свідоцтв про народження дітей. Із 01.01.2005 р. до страхового стажу зараховують період отримання допомоги для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та/або допомоги при народженні дитини на підставі даних системи персоніфікованого обліку.

15:21 06.02.2019