Суворовський старостинський округ с. Суворовське, с-ще Пестеля

с.Суворовське та селище Пестеля. Староста села Веретковський Володимир Володимирович.
2150 людей проживає в Суворівській громаді, загальна площа - 6 449,1 га, село розташовано на відстані 13 км від Тульчина.
У с.Суворовське є заклад дошкільної освіти №1 та №2, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, 2 будинки культури, 2 бібліотеки, амбулаторія загальної практики сімейної медицини та фельдшерський пункт.
На території громади працює сільськогосподарський товаровиробник СТОВ "Суворовське".
На території села встановлено пам'ятник М.Д.Леонтовичу, саме тут в кінці ХІХст. жили батьки відомого композитора, тут він почав обробляти народні мелодії, які згодом стануть всесвітньо відомими.
Окрім історії село пишається гарними краєвидами, тут ви точно можете зробити гарні світлини.
В селі проживає багато молоді, яка щороку організовує масштабні гуляння до Івана Купала.