село Одаї

До складу Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади входить село Одаї.

Загальна площа (с.Дранка та с.Одаї)3753,7 га, відстань до Тульчина - 17 км, чисельність населення - 582 людини.
Староста с.Дранка та с.Одаї - Вовк Ольга Степанівна.

Через  села Дранку та  Одая протікає річка Козариха, яка  розділяє села  навпіл.

Село Одая складається з  п'яти частин: ЦЕНТР, КОНИЧИНА, ФЕДІРКА, ГОРБИ, ПИЛИПИ, а  також  станції  КАРСНОГІРКА.

Село  Одая  засноване 8  листопада 1809 року, тобто на  ДМИТРА, як  поселення  ОДАЇ. Перші поселилися на цій  місцевості  молдовани, які  займалися  скотарством і мали  великі загони для  худоби – одаї. З часом і поселення  стало зватися ОДАЇ.

Землі  сіл  Дранки  та  Одаї  багаті   на  корисні   копалини – пісок, руду, білу  глину та   інші  не  зовсім   розвідані   поклади.

Грунтовий   покрив   складається   з  опідзолених і  середньо суглинистих чорноземів.

На території є сільськогосподарський товаровиробник - ПСП "Зоря", працює загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, будинок культури, бібліотека, фельдшерський пункт.

У минулому 2018 році виготовлено проектно-кошторисну документацію на будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини, будівництво та реконструкцію водогону у с.Дранка та с.Одаї. Загальною протяжність 14,1км.