Рахунки для зарахування податків і платежів до бюджету громади

У зв’язку з набранням чинності постанови Правління Нацбанку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» з 1 жовтня цього року змінюються номери банківських рахунків для зарахування надходжень до бюджетів. Номер кожного рахунку формуватиметься за стандартом IBAN і включатиме 29 літерно-цифрових символів.

Перехідний період, протягом якого чинними будуть як попередні, так і нові рахунки, триватиме лише місяць.

З 1 листопада у випадку невірно зазначених реквізитів на платіжних документах податки до бюджету не надійдуть!!!

Повний перелік усіх дохідних рахунків для нашої громади

можна подивитись  ТУТ

Просимо усіх дотичних до перерахування податків і платежів до бюджету врахувати зазначену інформацію і з 1 жовтня забезпечити сплату податкових зобов’язань на нові рахунки.