ОСВІТА

Відділ освіти, молоді та спорту сайт

Заклади загальної середньої освіти

Заклади дошкільної освіти

Заклади позашкільної освіти

Вітаємо переможців І обласного правничого конкурсу « Я знаю свої права» за зайняте ІІІ місце у ІІІ ( обласному) етапі – Зубара Олександра, Козинську Анастасію та їхнього керівника, учителя правознавства Давикозу С.С.

Вітаємо переможців І обласного правничого конкурсу « Я знаю свої права» за зайняте ІІІ місце у ІІІ ( обласному) етапі – Зубара Олександра, Козинську Анастасію та їхнього керівника, учителя правознавства Давикозу С.С.

08:56 09.09.2020

1 вересня – 2020 !

Традиційно, 1 вересня 2020 року, заклади загальної середньої освіти Тульчинської міської ради відкрили двері для 2704 здобувачів освіти. 285 першокласників зустрілися з своєю першою вчителькою. Для них цей день був особливим і хвилюючим, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Відповідно Постанови головного санітарного лікаря України №50 від 22 серпня 2020 року усі заклади освіти громади зустріли школярів, дотримуючись всіх протиепідемічних заходів.

16:46 01.09.2020