ОСВІТА

Довідка про освітню галузь Тульчинської  міської  ради

Всього ЗДО -26, в них виховуються   1290 дітей ,  з  них :

у  міській  місцевості  - 7 ЗДО,  778  вихованців;

у сільській  місцевості – 19 ЗДО,  512  дітей.

Мережа закладів загальної середньої освіти

Всього шкіл  27 , в тому числі:

школи І ступеня –  1,

школи І - ІІ ступеня –  11,

школи І - ІІІ ступеня –  15,  з них  – 1 нового типу (  НВК ЗШ І-ІІІст.№3-гімназія м.Тульчина);

Контингент

Всього навчається учнів –  4520  чол.. в тому числі в 1-му класі  - 475

Середня наповнюваність класів –  14,9  чол.

Кількість перших класів -  34

Створено:       2 сесія  8  скликання  Тульчинської  міської  ради   від 17  грудня  2020 року  затвердила  рішення  конкурсної  комісії  щодо  визначення  опорних  шкіл громади . Це - Тульчинська  ЗШ  І-ІІІ  ступенів  №1,  Тульчинська  ЗШ  І-ІІІ  ступенів № 2 .

Позашкільна освіта:

Кількість закладів   ( охоплено  1855 вихованців).

Кадри

Всього педагогічних  працівників  - 780 чол.

ФІНАНСУВАННЯ  ЗАКЛАДІВ  ОСВІТИ

Усього  на  фінансування   освітньої  галузі    громади  передбачено -  238млн.396,8 тис. грн. :

освітня  субвенція  - 106 млн. 965,0 тис.грн.;

кошти  місцевого  бюджету  - 128 млн. 767,9 тис.грн.;

освітня  субвенція  на  забезпечення  діяльності  Інклюзивно-ресурсного  центру –  2млн.073,4тис.грн;

субвенція  з  Державного  бюджету  на  надання  державної  підтримки  особам  з  особливими  освітніми  потребами – 590,4 тис.грн.

Передбачена  заробітна  плата  у  повному  обсязі,  грошова  винагорода  педагогічним  працівникам  - 10%,  надбавка  за  престижність  педагогічним  працівникам  -10 %,  допомога  на  оздоровлення  педагогічним  працівникам – 100%,  матеріальна  допомога  обслуговуючому  персоналу-  50%.

Проблемні питання:

-      продовження  робіт  по  «Капітальному  ремонту  утеплення  фасаду  та  заміна  даху  Тульчинської  ЗШ  І-ІІІ  ступенів №1».  Вартість  робіт,  відповідно  до  проведення  тендерних  процедур – 7796,8 тис.грн.  Виконано  -  3293,1 тис.грн.  Залишок – 4507,3 тис.грн.

-       слід  розпочати  роботи  по:

«Капітальному  ремонту  утеплення  фасаду  та  заміна  даху  НВК   ЗШ  І-ІІІ  ступенів №3 – гімназії  м.  Тульчин».   Вартість  робіт- 4664,3 тис.грн.

«Капітальному  ремонту  утеплення  фасаду  та  заміна  даху  Тульчинської  ЗШ  І-ІІІ  ступенів №2».  Вартість  робіт  -8640,0тис.грн.

«Капітальному  ремонту  утеплення  фасаду  та  заміна  даху  Тульчинського  ЗДО (ясла – садок ) №1».  Вартість робіт – 3950,0 тис. грн.;

-       оновлення  комп'ютерної  техніки  у  закладах  загальної  середньої  освіти  - 1500тис.грн.;

-       обробка  дерев'яних  конструкцій  горищ  та  монтаж  пожежних  сигналізацій  у  закладах  освіти.

Відділ освіти, молоді та спорту сайт

Заклади загальної середньої освіти

Заклади дошкільної освіти

Заклади позашкільної освіти

09 Вересня, 2020 р., 08:56
Вітаємо переможців І обласного правничого конкурсу « Я знаю свої права» за зайняте ІІІ місце у ІІІ ( обласному) етапі – Зубара Олександра, Козинську Анастасію та їхнього керівника, учителя правознавства Давикозу С.С.
01 Вересня, 2020 р., 16:46
Традиційно, 1 вересня 2020 року, заклади загальної середньої освіти Тульчинської міської ради відкрили двері для 2704 здобувачів освіти. 285 першокласників зустрілися з своєю першою вчителькою. Для них цей день був особливим і хвилюючим, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Відповідно Постанови головного санітарного лікаря України №50 від 22 серпня 2020 року усі заклади освіти громади зустріли школярів, дотримуючись всіх протиепідемічних заходів.