04 Березня, 2024 р., 11:43
Зі співчуттям у серці і глибокою журбою повідомляємо, що у лікарні помер військовослужбовець Стовбчатий Василь Михайлович, житель села Журавлівка.
04 Березня, 2024 р., 08:51
4 березня 2024 року о 10:45 год зустрічаємо нашого Героя, загиблого Яричевського Віктора Анатолійовича, жителя м.Тульчин. Просимо сформувати живий коридор для зустрічі воїна за маршрутом: с. Нестерварка,  м. Тульчин - вул. Незалежності (в'їзна арка),  вул. Соборна,  вул. Миколи Леонтовича (від кінотеатру до центру культури та дозвілля).
04 Березня, 2024 р., 08:41
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші поздоровлення з нагоди Дня народження. Насамперед бажаємо Вам міцного богатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. Щиро бажаєм щастя, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди.
03 Березня, 2024 р., 08:43
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаєм міцного здоров’я, удачі, благополуччя, добра, радості, любові, щастя, гарного настрою, посмішок, яскравих вражень. Нехай тепло і затишок завжди наповнюють Ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них
03 Березня, 2024 р., 08:13
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть наші найтепліші поздоровлення з нагоди Дня народження. Бажаєм Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
02 Березня, 2024 р., 08:27
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.
02 Березня, 2024 р., 08:09
Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  вітання з Днем народження.  Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму, реалізації ідей і задуманих планів, посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя. А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву, яскравих подій, незабутніх вражень і тільки щасливих випадків!
02 Березня, 2024 р., 08:07
01 Березня, 2024 р., 19:11
Ми розуміємо на скільки необхідні тепловізори для роботи військових. Це можливість захищати побратимів під покровом ночі та повернутись живими. Знаючи у якому пеклі знаходяться зараз наші земляки, потреба дійсно дуже термінова.
01 Березня, 2024 р., 19:10
Україна втратила ще одного із кращих синів, котрий у найважчу хвилину випробувань став на захист її кордонів та народу.