Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Покладанням квітів та хвилиною мовчання Тульчинці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року в м. Тульчині були проведені заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні. У масштабній ході пам’яті в складі чотирьох колон на чолі з групою прапороносців взяли участь представники місцевого самоврядування, громадських формувань, трудових колективів міста, державні службовці, студентська і учнівська молодь, широка громадськість.

Хвилиною скорботного мовчання учасники зібрання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, під звуки траурних мелодій поклали квіти до пам’ятної стели Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО-вінничанам. У молодіжній колоні були студенти з приватного сільськогосподарського ліцею «Ресен» (Франція), що перебувають в Тульчинському технікумі ветеринарної медицини БНАУ згідно договору про педагогічний обмін студентами.

На чолі з головою райдержадміністрації Миколою Підболячним, Тульчинським міськом головою Валерієм Весняним учасники ходи розташувалися півколом на площі біля НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – гімназія м. Тульчина», слухали тематичні художні твори про події Революції гідності, разом з Тульчинською хоровою капелою імені М.Леонтовича колективно виконали Духовний Гімн – «Молитва за Україну» (музика М.Лисенка, слова О.Кониського).

В цей же день о.Василій (УПЦ-КП) разом з парафіянами відслужив панахиду біля пам’ятної стели Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО-вінничанам.« повернутися до списку новин