Конкурс креативних просторових о`бєктів та міської скульптури (міських інсталяцій) у м.Тульчин на тему мелодії М. Леонтовича «Щедрик»

Дата: 02.03.2018 17:49

Фото без описуОрганізатор конкурсу - Об`єднана  територіальна громада  міста Тульчин

Спів організатор конкурсу - ГО «Лабораторія актуальної творчості»

За підтримки:

• Міністерства культури України
  • Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА

Конкурс присвячено музичному твору «Ще?дрик» — однієї з найпопулярніших обробок Миколи Леонтовича, знаної не тільки в Україні, але й у всьому світі під назвою «Дзвінка колядка, Колядка дзвонів» (англ. Ukrainian Call Carol, Ukrainian Carol of the Bells), п`ята, остання версія якої була написана в м. Тульчин.

Конкурс відбувається в три тури:

І тур – реєстраційний : 2 березня – 25 березня 2018 року.

З 2 березня по 25 березня (до 23.00) 2018 року приймаються заявки на участь від митців.

Художники для участі в конкурсі мають подати наступну інформацію:

- заявка на участь;

- проект креативного просторового об`єкту або проект міської креативної скульптури, який включає ескіз, назву проекту, концепцію, короткий опис реалізації проекту та необхідний ресурс для виконання проекту. Проект має бути розрахований на  орієнтовний розмір 3 м х 2 м Х 2м;

- резюме автора проекту та досвід роботи у визначеному напрямку мистецтва, приклади робіт, які створенні раніше;

- ксерокопію паспорта.

- Попередній кошторис витрат на виготовлення.

Заявки та документи для участі приймаються на електронну адресу конкурсу: leontovych.quarter@gmail.com

ІІ тур –  відбірковий : 25 березня – 8 квітня 2018 року.

- 25 березня – 7 квітня 2018 року відбувається робота ради експертів конкурсу;

- з 1квітня до 23.00 год. 7 квітня 2018 року  відбувається голосування за подані проекти  на сайті ОТГ м. Тульчин та в мережі «Фейсбук»

08.04.2018 року оголошуються результати відбіркового туру.

Критерії оцінки проектів

Проекти оцінюються професійним журі з врахуванням результатів он-лайн голосування на сайті ОТГ м. Тульчин та в мережі «Фейсбук»

Професійне журі оцінює проекти за наступними критеріями:

- тематична відповідність,

- креативність,

- художня доцільність,

- інноваційність (по 10-бальній шкалі).

До балів професійного журі додаються бали глядацького журі в співвідношенні: 10 голосів - 1 бал.

До складу професійного журі входять мистецтвознавці, архітектори, художники, скульптори.

Організатори повідомляють про дати реалізації проектів та надсилають запрошення фіналістам для реалізації проекту.

ІІІ тур – реалізація проекту.

Фіналістам конкурсу надаються матеріали для реалізації  їх проектів у  м. Тульчин на визначених локаціях.

Проживання (за необхідності) та харчування фіналістів на період реалізації проектів, забезпечуються  за рахунок організаторів.

Проект виготовлення та монтажу реалізовуватиметься з 1 травня по 30 травня 2018 року.