«Святий Миколай, до нас у гості завітай!»

Дата: 20.12.2017 16:36

«Святий Миколай, до нас у гості завітай!» під такою назвою у Тульчинському Будинку дітей та юнацтва відбулося свято, на яке були запрошені діти з особливими     освітніми потребами із закладів дошкільної та загальної середньої освіти об’єднаної територіальної  громади.

У концертно-розважальній програмі взяли участь кращі творчі колективи Будинку дітей та юнацтва: Народний танцювальний - «Лілея»( кер. Джуринська В.І.), Зразковий танцювальний - «Імперія танцю» (кер. О.Бегаль), Зразковий ансамбль бального танцю «Елегія» ( кер. С.Білик) , Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» ( кер. В.Сліденко) , танцювальний колектив ( кер. Н. Музаєва). Традиційно всіх присутніх свята привітав Святий Миколай,  образ якого  майстерно зіграв учень  9 класу Тульчинської НВК  ЗШ  І-ІІІст.№3 м.Тульчина – Максим Сватко.

Кульмінаційним  моментом свята стало привітання начальника відділу освіти , молоді та спорту Тульчинської міської ради – Митрицана Михайла Михайловича , який від Тульчинської об’єднаної територіальної громади для  запрошених дітей та учасників концертної програми вручив подарунки.