20 КВІТНЯ У БОЯХ ЗА УКРАЇНУ ЗАГИНУВ, ВОЙТКО МИКОЛА ФЕДОРОВИЧ, ВІЙСЬКОВИЙ З ТУЛЬЧИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 24.04.2022 11:51

З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні ми отримали сумну звістку про загибель старшого солдата Збройних сил України, жителя с.Суворовське - Войтка Миколи Федоровича, 1976 року народження.

Войтко Микола Федорович - військовослужбовець військової служби за контрактом, служив в зоні АТО, ООС з 2014 року.

Зустріч Героя планується, завтра о 9.00 год, живим коридором в м.Тульчин від вул. Незалежності (в'їзна арка) до вул. Суворова (кінотеатр).

Прощання із загиблим воїном відбудеться у селі Суворовське (Білоусівка), 25 квітня 2022 року о 13 год. на кладовищі.

Тульчинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам та друзям загиблого Героя.

Схиляємо голову і пам’ятаймо всіх, хто віддав життя за рідну землю, соборну та незалежну Україну.

Вічна та світла пам’ять захиснику України!

Герої не вмирають!