Новий сміттєвоз у громаді

Дата: 30.11.2021 16:40

Обласна конкурсна комісія розглянула природоохоронні заходи, які можуть фінансуватися за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році.
Розглянувши пропозиції щодо фінансування заходів, спрямованих на придбання техніки, за допомогою якої у громадах Вінниччини здійснюватиметься утилізації відходів, члени комісії підтримали придбання 7 транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів на суму понад 10 млн. грн. у Гайсинську, Калинівську, Липовецьку, Оратівську, Студенянську, Тульчинську та Хмільницьку територіальні громади. На придбання сміттєвоза Тульчинська громада отримала з обласного екологічного фонду 1 657 000 грн., з місцевого бюджету забезпечила співфінансування в сумі 292 500 грн. Загальна вартість транспортного засобу 1 950 000 грн.

Автомобіль буде збирати ТПВ у селах громади.
Робота з екологічним фондом триває. Відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку вже подав запит на реалізацію природоохоронного заходу «Придбання євроконтейнерів для збору ТПВ» у 2022 році.