У Тульчинському РТЦК та СП відбулась чергова відправка призовників

Дата: 23.11.2021 11:40

23 листопада Тульчинським РТЦК та СП відбулась чергова відправка призовників Тульчинської, Шпиківської та Брацлавської територіальних громад  до обласного збірного пункту у м.Козятин, на виконання Планів Генерального штабу Збройних сил України на 2021 рік щодо призову військовозобов’язаних до Збройних сил України. Під час даної поставки від Тульчинської громади було забезпечено відправку 9 осіб, які протягом 1.5 року будуть проходити військову службу у військових частинах та забезпечувати бойове злагодження і охорону об’єктів військового значення.

Під час вітального слова начальник Тульчинського РТЦК та СП, полковник Резедент О.О. та завідувач сектору ЦЗ, ОР, та ВПО Тульчинської міської ради Деркач Ю.Г. подякували батькам за виховання призовників, побажали юнакам плідного проходження військової служби і швидкого повернення додому змужнілими та здоровими.

Від керівництва громади, депутатського корпусу призовникам було вручено пам’ятні подарунки.