У Тульчині відбудеться Всесвітня акція проти торгівлі людьми

Дата: 13.10.2021 13:13

Запрошуємо жителів громади взяти участь у глобальній щорічній акції з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Коли: 18 жовтня о 12 годині

Дрес-код: чорне вбрання і чорні парасольки (не забудьте про засоби індивідуального захисту)

Де: збір біля магазину АТБ

Маршрут: магазин АТБ – площа ТРК «Європейський»

Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить.

Акція Walk for Freedom (Хода за свободу) проходить кожного року, за виключенням 2020 року, у 50 країнах світу, у понад 500 локаціях. В Україні акція пройде вже всьоме, кожного разу об’єднуючи небайдужих людей з різних куточків країни. У попередні роки завдяки партнерству з Міністерством соціальної політики акція набула національного масштабу та проходила у більшості обласних центрів України. Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Цього року небайдужі громадяни знову вийдуть на вулиці своїх міст, аби об’єднати зусилля та зробити свій вклад у відновлення справедливості.

Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Ми щиро бажаємо через акцію Walk for Freedom розвивати діалоги, які будуть сприяти попередженню проблеми, покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.