До уваги жителів Тульчинської міської територіальної громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Дата: 11.10.2021 16:31

Офіційний портал Департаменту соціального захисту населення Луганської  облдержадміністраціїВідповідно до рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 17 вересня 2021 року № 338 «Про затвердження Порядку поліпшення якості медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади», 8 жовтня 2021 року проведено відкритий конкурс на визначення аптечної установи та стоматологічного закладу, що здійснюватимуть пільгове медичне забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Конкурсною комісією було визначено наступних переможців конкурсу:
міської ради аптечну установу ТОВ «Аптека Конекс» № 107, розташована по вул. М. Леонтовича, 58 у м.Тульчині.
- стоматологічний заклад КНП «Тульчинська стоматологічна поліклініка» Тульчинської міської ради, що безкоштовно надаватиме послугу зубопротезування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та проживають на території Тульчинської міської територіальної громади, розташований по пров.Енергетиків,1 у м.Тульчині.