Творча зустріч до Дня художника “ART TULCHYN 2021”

Дата: 11.10.2021 08:49

8 жовтня в Тульчині, в Палаці Потоцького відбулася творча зустріч до Дня художника “ART TULCHYN 2021”.

Під час зустрічі презентували спільну виставку багатьох художників Тульчина та Тульчинської громади.

З вітальним словом виступили Алла Поваляєва, заступник міського голови, Світлана Омельченко заступник директора Тульчинської фахового коледжу культури, Катерина Третьякова, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини, Юрій Хмелевський, директор Тульчинського краєзнавчого музею, Роман Грималюк, голова циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва Тульчинського фахового коледжу культури, голова ГО «КерамАртМісто».

Подяки Тульчинської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва Тульчинщини та з нагоди Дня художника вручили художникам, учасникам виставки.

Наша громада багата талановитими людьми, серед яких і майстри пензля. Їхні картини радують відвідувачів галерей як в Україні, так і в багатьох інших країнах світу, їх натхненними роботами прикрашені наші величні храми і безцінні історичні пам'ятки.

Фото без опису

Дорогі художники, творці і майстри, яскрава, самобутня і багатопланова палітра ваших творів залучає мільйони людей до світу прекрасного. Натхнення Вам, любові, щастя і гармонії у житті та творчості!