Тульчинська міська територіальна громада

Спростування помилкової інформації

Дата: 23.09.2021 17:10

На офіційному сайті Тульчинської міської ради http://tulchynska.gromada.org.ua/ 19 серпня 2021 року  у файлі поіменного голосування 16 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 19 серпня 2021 року оприлюднена інформація  про голосування  з питання порядку денного №59 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки у власність Губрій Сергію  Григоровичу»,  яке було включено до порядку денного 16 сесії, але при затвердженні порядку денного в цілому було знято  з розгляду на сесії для додаткового вивчення та рішення з данного питання не приймалося.

Тому сторінку 67, у файлі поіменного голосування 16 сесії Тульчинської міської ради 8 скликання від 19 серпня 2021 року у розділі «Офіційні документи», з оприлюдненою інформацію про голосування з питання порядку денного №59 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки у власність Губрій Сергію Григоровичу» вважати помилковою.