Презентували фотоальманах «Тульчин. Погляд крізь час»

Дата: 22.09.2021 12:26

Вчора, 21 вересня, в Публічній бібліотеці знаний у нашому краї краєзнавець Владислав Вігуржинський презентував фотоальманах «Тульчин. Погляд крізь час».

Фото без опису

Автор коротко розповів про шлях написання книги, поділився цікавими історіями про об’єкти історико-архітектурної спадщини, а також про визначних людей, котрі свого часу жили тут та прославляли наше місто. Досліджуючи історичне минуле міста, автор користувався архівами та виключно перевіреними документами.

Презентація фотоальбому «Тульчин. Погляд крізь час» проведена в рамках заходів з нагоди відзначення 414-річниці заснування міста Тульчина. Фотоальманах «Тульчин. Погляд крізь час», а також комплект листівок «Об’єкти культурної спадщини Тульчинщини», було надруковано за кошти місцевого бюджету.

Фото без опису

Краєзнавчо-історичний туризм є точкою розвитку Тульчинської територіальної громади відповідно до «Стратегії розвитку Тульчинської територіальної громади 2030». Саме тому для сприяння розвитку туризму та зростання кількості туристів важливо створювати і розвивати туристичні продукти,  формувати туристичні маршрути та друкувати презентаційні матеріали про нашу громаду.