Скасовано відзначення Дня міста Тульчина в 2021 році

Дата: 22.09.2021 12:18

Фото без опису

Враховуючи санітарно-епідемічну ситуацію, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тульчинської міської ради прийнято рішення щодо скасування проведення всіх запланованих масових заходів з нагоди Дня міста.

23.09.2021

16.00 год. - Вистава зразкового театру «Котигорошко» «Бременські музиканти»  (КЗ «Центр культури і дозвілля Тульчинської міської ради»)

11.00 год. Легкоатлетична естафета

14.00 год. Виставка художніх робіт Гаврилюка В.Ф. «Барви життя» (КЗ «Тульчинський краєзнавчий музей Тульчинської міської ради»)

25.09.2021

9.00 год. Відкрита першість ДЮСШ з вільної боротьби (Тульчинська ДЮСШ)

9.30 год. Покладання квітів до меморіальних, пам’ятних місць м.Тульчина

10.00 год. Святкова радіогазета «Зі святом, рідне місто!» (Місцеве радіо мовлення)

10.00 год. Змагання з велосипедного спорту «Велофігурка» (Будинок дітей та юнацтва Тульчинської міської ради)

25.09.2021 Територія Палацу Потоцьких

12.00 год. Віншування творчої молоді «Таланти Тульчинської громади – 2021 р.»

14.00 год. Святкові вітання «Мистецький калейдоскоп» від Тульчинської дитячої музичної школи

15.00 год. Виставка та презентація святкових світлиць, виступи художніх колективів закладів культури населених пунктів громади

15.00 год. Виставка та презентація творчих робіт декоративно-ужиткового, образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти громади

15.00 год. Виставка-продаж робіт місцевих художників, студентів Тульчинського фахового коледжу культури, вихованців художнього відділу Тульчинської ДМШ; ГО «КерамАртМісто»

16.00 год. Тематична концертна програма «Тульчин вражає, Тульчин надихає!»

19.00 год. Святкова концертна програма народного артиста України Станіслава Городинського «Місто, моє, Тульчин!»

21.00 год.    Виступ молодіжного гурту «Notanything»

22.00 год.   Святкова дискотека

26.09.2021

7.00-13.00 год. Виставка-ярмарок «Продукти моєї громади» на площа ТРК «Європейська»