ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ ЗНОВУ ОТРИМАЛИ ШАНС НА РЕАЛІЗАЦІЮ!

Дата: 08.09.2021 18:05

1 вересня  відбулося відкрите засідання комісії з питань бюджету громадських ініціатив, де було визначено проекти-переможці цьогорічного конкурсу. Окрім членів комісії, на засіданні були присутні автори проектів та старости сіл. Комісія склала рейтинг проектів, відповідно до кількості голосів. Всього на голосуванні було 8 великих проєктів (бюджет до 200 000 грн.) та 5 малих (бюджет по 50 000 грн.)

Оскільки Тульчинська громада збільшилася до 36 населених пунктів, відповідно збільшився обсяг фінансування та кількість переможців.

У результаті голосування серед великих проектів перемогу здобули аж 4 проекти.

Проект №9 «Дитячо-спортивний майданчик у с. Тиманівка»

Підтримали проект: 375 осіб

Бюджет проекту: 197 380 грн.

Головною метою проекту є будівництво сучасного дитячо-спортивного майданчику відповідно до санітарних вимог, створення належних умов для організації дозвілля та занять спортом дітей, молоді, дорослого населення.

Проект №2 «Зона сімейного відпочинку «Дитячі мрії» у селі Тарасівка

Підтримали проект: 298 осіб

Бюджет проекту: 124 620 грн.

Проект передбачає облаштування території парку садовими лавочками в кількості 10 шт., дерев’яною гойдалкою, ігровим комплексом для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, урнами.

Проект №3 Облаштування дитячого майданчика в селі Зарічному «Країна мрій щасливого дитинства»

Підтримали проект: 258 осіб

Бюджет проекту: 98 100 грн.

Проєкт спрямований на відновлення ігрового майданчику на території парку в центрі села для дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку.

Проект №13 Спортивний майданчик у дворі будинку №7 на вулиці Європейській у м. Тульчин

Підтримали проект: 239 осіб

Бюджет проекту: 200 000 грн.

Написання цього проекту обумовлено наявністю території для спортивного майданчика. Для повноцінного функціонування майданчику планується придбати спортивний інвентар та встановити обладнання.

Серед малих проектів маємо 3 переможці. І серед них, проект №1, який набрав найбільше кількість голосів цього конкурсу.

Проект №1 «Благоустрій території біля джерела «У Фрасинки»»

Підтримали проект: 611 осіб

Бюджет проекту: 50 000 грн.

Проектом передбачено благоустрій та культурний стан земельної ділянки прилеглої до джерела в селі Одаї по вулиці Гагаріна.

Проект №15 «Ігровий дитячий майданчик з зоною відпочинку у селі Білоусівка»»

Підтримали проект: 305 осіб

Бюджет проекту: 47 350 грн.

Проект №10 «Арт-об’єкт «Я ? Тиманівка»

Підтримали проект: 309 осіб

Бюджет проекту: 39 500 грн.

В рамках проекту передбачен6о встановлення іміджевої конструкції «Я ? Тиманівка» -  у туристичному селі нашої громади.

Вітаємо команди проектів з позитивними результатами! Реалізація проектів-переможців відбудеться за рахунок коштів бюджету громадських ініціатив (бюджету участі) у Тульчинській міській ТГ у 2022 році.