Шановні жителі Тульчинської міської територіальної громади!

Дата: 02.09.2021 14:32

В Тульчинській міській раді розпочато процес формування проєкту бюджету на 2022 рік.Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все що вам необхідно для цього, надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані бюджетні кошти в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо.

Головне - щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані.

Бланк пропозиції до бюджету на 2022 рік можна скачати за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04051141/fdad7993cb3939b92ce3870224913b90.docx

Також свою пропозицію можна подати в он-лайн форматі за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScc9fw6ebXihI7HruhkQ1X8g2KKV01GgbY9IIetQZI3S0oyYA/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Пропозиції просимо надавати  до фінансового управління Тульчинської міської ради за адресою: м. Тульчин, вул.. Миколи Леонтовича, 86, або надсилати в сканованому вигляді на електронну пошту tulchinotg@gmail.com з поміткою «Бюджет 2022» в термін до 31 жовтня 2021 року.

Всі зібрані пропозиції будуть опрацьовані  та передані на розгляд постійних комісій міської ради. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.

Долучайтесь до подання пропозицій та впливайте на бюджет своєї громади!