Тульчинська міська територіальна громада

Фінансове управління Тульчинської міської ради повідомляє, що станом на 29 липня 2021 року повністю завершено виплату літніх відпускних працівникам закладів освіти, що фінансуються з бюджету Тульчинської міської територіальної громади.

Дата: 29.07.2021 14:19

Протягом травня-липня нараховано та профінансовано відпускних з матеріальною допомогою на оздоровлення  працівникам закладів (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, школи естетичного виховання, позашкільна освіта, міжшкільний навчально-виробничий комбінат та інші заклади) в сумі 32 435,1 тис.грн., в тому числі педагогічним працівникам 27 792,8 тис.грн.

Фінансування відпускної кампанії закладів освіти проводилося відповідно до графіку відпусток, виплати здійснювалися  в повній мірі та згідно чинного законодавства.