До уваги жителів Тульчинської міської територіальної громади!!!

Дата: 29.07.2021 10:56

Фото без описуТульчинська міська рада повідомляє, що питання виділення додаткових коштів на виконання Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян, які проживають на території Тульчинської міської ради на 2021 рік, розглянуто на засіданні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємства та торгівлі, яка відбулася 19 липня 2021 року.

У звя'зку із обмеженістю фінансових ресурсів бюджету громади, зменшенням темпів надходжень податків та втрат доходів питання про виділення додаткових коштів наразі розглядатися не може .

Відповідно до вищесказаного управлінням соціального захисту населення Тульчинської міської ради талони на безкоштовний проїзд міським та приміськими маршрутами на серпень 2021 року видаватися не будуть.

Начальник управління соціального захисту населення

Тульчинської міської ради                                                                        Алла Авраменко