ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОРЯДКОМ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ

Дата: 17.06.2021 15:04

Тульчинська міська рада інформує, що 29 червня 2021 року о 14.00. у приміщенні Бортницької ЗШ І-ІІ ступенів, за адресою: Вінницька область, Тульчинський район, село Бортники, вулиця Шевченка, будинок 188, відбудуться громадські слухання з питання громадського обговорення проєкту рішення Тульчинської міської ради «Про припинення юридичної особи - Бортницької ЗШ І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області шляхом ліквідації».

Ініціатором громадського обговорення зазначеного проєкту рішення є відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради, організатором його проведення є Тульчинська міська рада.

Інформаційна довідка

Школа розташована у пристосованому приміщенні та розрахована на 120 учнів .

Заклад знаходиться за адресою: с. Бортники, вул. Шевченка, 188.
2. Мережа на 2021/2022 н.р. (наповненість учнями класів) має бути такою:
1 кл. – 1,
2 кл.- 6,
3 кл. – 0,
4 кл. – 5,
5 кл. – 0,
6 кл. – 10,
7 кл. – 0,
8 кл. – 3,
9 кл. – 9.

Всього учнів станом на 01.09.2021 року буде 34.

Кількість повних класів – 4. Середня наповнюваність учнів у класах - 3,7.
У разі відсутності класу (мінімум 5 учнів), діти навчатимуться індивідуально. Навантаження у 1-4 класах - 5 год. із 23 год., 5 -9 кл. - 8 год. із 28-30 год., що можливе у класі з повним навантаженням.
Малокомплектні школи  не здатні забезпечити дитині розвиток навичків ефективної комунікації , уміння працювати в команді , ініціативності , підприємливості. Такі школи не спроможні сформувати в дитини ключові компетентності, штучно обмежуючи права та можливості учня в майбутньому , бо малочисельні класи передбачають індивідуальну форму навчання ( відповідно до нормативних документів , це – педагогічний патронаж, сімейна та дистанційна форми навчання, що не є очними). У той же час витрати на утримання одного учня в них найвищі.

Окрім того, у школах із малою наповнюваністю учнів один учитель , як правило, викладає кілька навчальних предметів, а у класах, де менше 5-ти учнів, організовано індивідуальне навчання , відсутня повноцінна позакласна спортивно- масова , виховна робота, що не сприяє соціалізації учнівської молоді.

Наразі в Бортницькій ЗШ І-П ст. працює 11 педагогічних працівників та 8 - обслуговуючий персонал. З них 6 педагогів підвозяться до закладу. З 2019 року до Тарасівської ЗШ І-П ст. підвозиться шкільним автобусом 1 дитина.

При закриті закладу відділ освіти, молоді спорту Тульчинської міської ради зобов’язаний організувати регулярний підвіз учнів до найближчого навчального закладу (Тарасівської ЗШ І-П ст.) та сприятиме працевлаштуванню працівників.

З матеріалами громадського обговорення можна ознайомитись на офіційному вебсайті Тульчинської міської ради або відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради.

Отримання додаткової інформації чи подання пропозицій або зауважень до проведення громадських слухань за адресою електронної пошти: radatulchin@gmail.com або vomtstulmr@gmail.com. та за телефонами 2-22-40, 2-22-46, 2-11-12.

Тульчинська міська рада