Незалежності України присвячується

Дата: 17.05.2021 08:31

24 серпня щороку ми відзначаємо головне державне свято – День незалежності України.
Вся історія українського народу – це боротьба найвидатніших синів і дочок за незалежність Батьківщини. Українська земля дуже часто страждала від посягань багатьох завойовників, які приєднували її до своїх територій, тому утворення і будівництво своєї української держави для українців завжди було справою честі і гідності нації.

30 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українських патріотів: Україна стала вільною незалежною державою.
До відзначення 30-річчя Незалежності України КЗ « Публічна бібліотека Тульчинської міської ради Вінницької області» спільно з КУ « Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради з 5 квітня проводять Поетичний марафон «Митці Тульчинщини з любов'ю до України». В прямому ефірі звучать поетичні твори місцевих поетів, письменників та твори авторів, які працювали на Тульчинщині.

З початку марафону працівники Центру та отримувачі соціальних послуг 22 рази виходили в ефіри з поетичними читаннями.

Найактивнішими читцями є: Мазур Євдокія Францівна, Кузіна Галина Іванівна, Качановська Людмила Миколаївна, Гусєва Євгенія Василівна, Собко Тетяна Анатоліївна, Сватко Ірина Михайлівна, Нурізянова Уляна Григорівна,
Бурячок Валентина Василівна.

Поетичний марафон продовжується.
Представники Центру і надалі читають твори земляків у прямому ефірі і закликають всіх бажаючих приєднуватись до марафону.