Щорічна акція «За чисте довкілля» у селах громади

Дата: 30.04.2021 16:03

Фото без описуУ рамках проведення щорічної акції «За чисте довкілля» 27.04.2021р. та 30.04.2021р. було здійснено об’їзд сіл Тульчинської міської територіальної громади з метою огляду стану проведення двомісячника благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану в населених пунктах громади.

Прибирання територій громади - це одна з частин того, що можуть зробити жителі для розвитку та впорядкування рідного краю. Сміття на вулицях та прибудинкових територіях - це результат байдужості та недоліків у вихованні суспільства. Наводячи лад ззовні, ми змінюємо щось всередині – і навпаки.

Дякуємо тим, хто долучився до прибирання та розчистки паркових зон, кладовищ та територій населених пунктів нашої громади. Ви власним прикладом показали, що потрібно долучатись до прибирання територій, а головне розуміти наскільки це важливо.  А ще важливіше - не смітити! Бути свідомими громадянами і бережно ставитись до довкілля - адже це наш спільний дім, в якому ми живемо.