І міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Дата: 30.04.2021 14:19

Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово- патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845, наказу Міністерства освіти і науки України від 11 вересня 2020 року №1132 «Про проведення у 2020/2021 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою удосконалення змісту, форм та засобів патріотичного виховання учнівської молоді та організації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура") у загальноосвітніх навчальних закладах міської ради, 29 квітня 2021 року відбувся І міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (середня вікова група), в ході якого було проведено дистанційно такі види Гри:
- інтелектуальна гра-вікторина «Відун»;
- ватра знайомств «В колі друзів»;
- конкурс «Рятівник».
Переможцями Конкурсу стали:
Рій «Богунівці» Ганнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради – І місце
Рій «Побратими» Зарічненської загальноосвітніої школи І-ІІ ступенів Тульчинської міської ради - ІІ місце
Рій «Гетьмани» Тиманівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради – ІІІ місце.
Заявку на участь у ІІ (обласному) етапі Конкурсу рою «Богунівці» Ганнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради направлено до Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій.