заємодія уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями

Дата: 23.04.2021 15:05

«Взаємодія уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями щодо перенаправлення суб’єктів пробації, які потребують безоплатної правової допомоги або послуги, для забезпечення надання їм такої допомоги-є важливим інструментом підвищення якості безоплатної правової допомоги підобліковим особам»

А тому, в рамках укладеного меморандуму про співпрацю, директором Томашпільського місцевого центру з надання БВПД Тетяною Нечипорук, начальником відділу Тульчинське бюро правової допомоги Русланом Швецем проведено робочу зустріч з начальником Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Русланом Колійчуком, під час якої обговорено питання співпраці партнерських організацій шляхом проведення спільних правопросвітницьких заходів як у звичайному режимі (офлайн-заходів) так і онлайн-заходів в реальному часі за допомогою додатку «Zoom», а також обговорено Порядок взаємодії уповноважених органів з питань пробації з партнерськими організаціями щодо перенаправлення суб’єктів пробації, які потребують безоплатної правової допомоги або послуги, для забезпечення надання їм такої допомоги або послуги.

Тульчинським районний відділ