Виконання бюджету Тульчинської міської територіальної громади за доходами станом на 12.04.2021 року

Дата: 12.04.2021 11:04

Фото без описуЗа оперативними даними до загального фонду бюджету громади станом на 12 квітня 2021 року з початку року надійшло 54 001,2 тис.грн. податків і платежів, що становить 70,5% до планових показників на 4 місяці, в тому числі за квітень місяць – 4 435,6 тис.грн. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи з фізичних осіб, надходження якого склали 34 733,0 тис. грн. або 64,3% до усіх надходжень.
Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які поповнили бюджет громади на суму 14 086,8 тис.грн., з них надійшло єдиного податку – 8 882,1 тис.грн., плати за землю – 4594,0 тис.грн., податку на нерухоме майно – 593,9 тис.грн. Крім власних надходжень податків і зборів, з початку року до бюджету громади надійшло 27 689,8 тис.грн. державних субвенцій.