Атестація педагогічних працівників громади

Дата: 07.04.2021 15:45

06 та 07 квітня 2021 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради. Атестацію проведено відповідно до Закону України «Про освіту», вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України (зі змінами), наказу відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради №124 від 08.10.2020 року «Про проведення атестації педагогічних працівників у 2020 – 2021 році та створення атестаційної комісії ІІ рівня». Комісія складалася з 9 осіб. Засідання відбувалося на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№1.

Спілкування з керівниками та педпрацівниками проходило в режимі онлайн. Педагогічні працівники атестувалися на підтвердження та встановлення кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії», підтвердження та встановлення педагогічних звань. Також атестували педагогічні колективи, де кількість працівників становить менше 15 осіб. Таким чином атестовано: 10 керівників закладів освіти та 74 педагогічних працівники.