Запрошуємо 10 квітня долучитися до міжнародного проєкту «Озеленення планети», в рамках якого висадять 1 млн дерев у цілому світі

Дата: 07.04.2021 11:40

10 квітня у рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу. Тульчинська громада також долучається до цієї ініціативи та запрошує усіх охочих зробити нашу громаду ще зеленішою!

Для того, щоб стати учасником Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» потрібно:

- висадити власне дерево

- зареєструвати власне висадження дерева на сайті проєкту «Озеленення планети» https://greeningplanet.org/participant/

- популяризувати тему озеленення планети.

Проєкт має на меті привернення уваги людей до відновлення екосистеми України та планети загалом, а також розвиток екологічної свідомості українців. «Озеленення планети» – це не лише одноразова висадка мільйона дерев за добу у всіх куточках країни, це постійне сприяння висадженню нових парків та алей, проведення загальнодержавної інформаційної кампанії, організація освітніх воркшопів в навчальних закладах, започаткування міжнародного флешмобу «Озеленення України. Озеленення планети!» тощо.