7 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання

Дата: 03.03.2021 16:21

3 березня 2021 р. відбулося засідання 7 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради восьмого скликання, яке провів секретар міської ради Віталій Чуба.

В роботі пленарного засідання окрім взяли участь 25 депутатів міської ради.

Порядок денний взяли за основу та доповнили ще трьома питаннями. Після цього депутати затвердили в цілому порядок денний та перейшли до розгляду питань.

Першим питанням розглянули внесення змін до рішення 12 (позачергової) сесії Тульчинської міської ради 7 скликання  від 28 липня 2016 року № 236«Про утворення тендерного комітету Тульчинської міської ради та затвердження Положення  про тендерний комітет Тульчинської  міської ради» із змінами. Цим рішенням затвердили новий склад  тендерного комітету Тульчинської міської ради та  Положення про тендерний комітет Тульчинської міської ради у новій редакції.

Також внесено зміни до бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.

Фото без опису

Розглянули питання про призначення директорів Комунальних закладів «Публічна бібліотека» та «Центр культури і дозвілля» Тульчинської міської ради Вінницької області.

Директором Комунального закладу «Публічна бібліотека» Тульчинської міської ради Вінницької області призначено Віру Вігуржинську.

Директором Комунального закладу «Центр культури і дозвілля» Тульчинської міської ради Вінницької області призначено Наталію Пашкевич.

Фото без опису

Розглянувши всі питання порядку денного, депутати завершили роботу позачергової сесії.