Скандинався ходьба в Тульчинській громаді

Дата: 01.03.2021 13:45

25 лютого 2021 року на території Тульчинського центрального стадіону фахівцями Вінницького обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» (керівник Копач Віталій Миколайович) з ініціативи КУ «Центр надання соціальних послуг» Тульчинської міської ради був проведений тренінг по скандинавській ходьбі.
Заняття проведено в два етапи. Перший – теоретичне навчання. Другий – практичні навики. Із числа жителів громади, які взяті на обслуговування до відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування була сформована група для регулярних занять. До участі в подальших заняттях скандинавської ходьби запрошуються всі бажаючі.