Тульчинська міська територіальна громада

Методичне об’єднання мистецьких шкіл Тульчинського району

Дата: 22.02.2021 11:17

На базі Тульчинської дитячої музичної школи 12 років працює методичне об’єднання мистецьких шкіл району, яке раніше включало Тульчинську, Шпиківську, Кирнасівську та Тиманівську дитячі музичні школи.

За ініціативи керівництва Тульчинської ДМШ, з 2020 року до методичного об’єднання приєдналися мистецькі школи територіальних громад новоствореного Тульчинського району: Крижопільська, Томашпільська, Вапнярська та Піщанська дитячі музичні школи.

Методичне об’єднання Тульчинського району- це добровільне об’єднання викладачів, утворене з метою обміну передовим педагогічним досвідом, підвищення рівня викладання навчальних дисциплін, обговорення актуальних питань методик викладання, поширення нових педагогічних ідей.

Для надання консультацій та проведення профорієнтаційної роботи налагоджена співпраця з провідними викладачами Вінницького фахового коледжу мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.

Відбуваються щотижневі засідання в онлайн режимі.

16 лютого 2021р в Тульчинській ДМШ відбулося онлайн - засідання методичного об'єднання викладачів відділу народних інструментів мистецьких шкіл Тульчинського району. В ході конференції викладачі обговорювали план роботи на період лютий – червень навчального року.